Eva Decastelo se bude po 13 letech rozvádět s manželem. Ještě nedávno přitom působili zamilovaně

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
eva decastelo
Zdroj: Nextfoto

Herečka a především moderátorka Eva Decastelo na svém instagramu přiznala, že se s manželem Reném budou rozvádět. Jejich manželství přitom trvalo dlouhých 13 let, navíc spolu mají dvě děti.

Scenárista René Decastelo se k situaci ještě nestihl vyjádřit, ale herečka na instagramu přiznala, že k rozvodu skutečně dojde. Podrobnosti ale vzhledem k dětem sdělovat nebude ani jeden. Zuzanu i Michaela chtějí ochránit.

Že se blíží rozchod, Decastelo naznačovala

Eva Decastelo už před nějakou dobou přestala sdílet snímky společného života s Reném, následně své rozhodnutí rozvést se potvrdila deníku Blesk. Oficiální prohlášení udělala na svém instagramu, kde k několika slovům připojila svůj snímek.

„Život není pohádka. Vztahy jsou složité, občas všechno nedopadne, jak jsme si plánovali. Důležité je umět si to přiznat. My s manželem jsme to uměli udělat a pochopili jsme, že jako partneři a manželé už nemáme budoucnost,“ přiznala moderátorka.

„Ale dál zůstáváme přátelé a hlavně rodiče našich úžasných dětí. Víc nemá smysl řešit. A víc nemá smysl ani vysvětlovat,“ končí její svěřování fanouškům s tím, že jde hlavně o děti, které jsou nyní v pubertálním věku a celou věc nemusí nést lehce.

Eva, která byla za svoboda Aichmajerová, se vdávala roku 2009, ale byla již tou dobou v pokročilém stádiu těhotenství. „Já bych si hrozně ráda zopakovala tu svojí původní svatbu s manželem, protože já jsem se vdávala prakticky v devátém měsíci a tu celou svatbu mám v mlze.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Decastelo (@decasteloeva)

Zamilovaný pár si vybral cestu, po které už musí jít každý sám

Svou svatbu navíc dokázala utajit, zúčastnilo se jí jen několik nejbližších přátel a lidé z rodiny. Pro Reného to navíc byl již druhý sňatek, jeho první ženou byla Štěpánka Decastelo.

To, že se Eva bude rozvádět, otřáslo nejen fanoušky, ale také kolegy z natáčení. Ještě nedávno pár působil zamilovaně, mohlo se ale jednat pouze o pózu, aby si doma mohli oba v klidu promluvit o své budoucnosti, ve které už bude fungovat každý sám. Svého muže ale Eva vždy respektovala, napsal Expres.

Fanoušci tak mohou pouze doufat, že oba najdou své štěstí. Eva se svým mužem spolupracovala například na seriálu Slunečná.

Zdroj: Instagram, Blesk, Expres

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články