Eva Decastelo od rozchodu shodila pěkných pár kilo. Je to skutečně dietou, jak tvrdí?

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva decastelo
Zdroj: Nextfoto

Rozchod není pro nikoho snadný. Slavné celebrity to mají o to horší, že se jim do toho míchají média. Eva Decastelo se před časem rozešla s partnerem Reném, a ačkoli se dnes tváří, že už o tom vlastně ani neví, fanoušci si všimli výrazné změny na její postavě. Je to ale skutečně rozchodem?

Někdy je snadnější dělat, že se nic neděje. Mnoho celebrit před fanoušky své skutečné emoce skrývá a raději nastavují jenom tu tvář, kterou skutečně ukazovat chtějí. Na první pohled se tak zdá, že je Eva naprosto v pořádku a užívá si života.

Na svém instagramu nedávno sdílela například fotku z dovolené u moře a popsala, že si vodu naplno užívá. Fanouškům se ale přesto zdá, že se něco děje. Eva totiž od rozchodu výrazně zhubla. Někteří ji podezírají, že je to stresem, ona ale říká, že drží diety a cvičí.

Tělo dvacítky

Decastelo se na pláži v Itálii ukázala v černých bikinách hned z několika úhlů. Její momenty fascinovaly nejen fanoušky, ale také řadu kolegů. Na první pohled je vidět, že má Eva o několik kilogramů méně. A to už předtím vypadala dokonale.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Decastelo (@decasteloeva)

„Vidím tělo dvacítky! Ode dneška nežeru! Dík!“ napsala naoko závistivě, ale se smíchem herečce pod fotografii kolegyně Tereza Brodská. Ta sice Evu pochválila, protože je její nová postava podle ní dokonalá, na druhou stranu někteří fanoušci se bojí, aby se Decastelo časem neztratila úplně.

Teď sice vypadá dobře, hubnout ale už rozhodně víc nepotřebuje. Pokud skutečně dodržuje zdravý životní styl, jak tvrdí, je všechno v pořádku. Pokud má ale na její váhu vliv i stres, mohly by jí časem hrozit zdravotní problémy, na které někteří sledující upozorňují.

Tělo jako z alabastru

Velká většina lidí Evu v komentářích chválí. Někteří si dokonce myslí, že šla do sebe, aby se na ni zase muži začali lepit, když teď mají příležitost. „Božská Eva! Jste bezva člověk a máte dokonalou postavu,“ vzkazuje herečce jeden sledující.

S dietami to ale rozhodně Eva nemusí nijak přehánět. Na to upozorňuje další komentář, ve kterém fanynka napsala: „No, Evičko, a vy pořád jedete nějakou svou ketodietu. Vždyť máte tělo jako z alabastru.“ Taková slova Decastelo rozhodně ráda uslyší.

Ať už je důvod jejího hubnutí jakýkoli, shodují se lidé na jednom: herečka je nádherná žena, která má plné právo své tělo v plavkách na instagramu vystavovat. Neměla by to ale přehánět a postavu si spíše udržovat takovou, jaká je teď.

Zdroj: Expres, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články