Eva Decastelo má konkurenci ve vlastních řadách. Zveřejnila fotografii, na níž s dcerou vypadají jako sestry

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Decastelo Eva
Zdroj: Profimedia

Eva Decastelo si sama vytvořila svou vlastní konkurenci. Tou je moderátorky dcera Zuzanka, která jako kdyby své slavné mamince z oka vypadla. Zahrála si dokonce v několika seriálech, a to včetně Slunečné, kde hraje i se svou neméně půvabnou maminkou.

Ačkoliv je malé Zuzance Decastelo teprve devět let, pomalu se začíná zabydlovat v českém showbyznyse. Nyní hraje i se starším bratrem v seriálovém hitu Slunečná.

Ale to není její první televizní či filmová příležitost. Malou roli měla také v pohádce Pravý rytíř, ve filmu Špindl 2, Román pro pokročilé a v seriálu Bohéma.

Baví ji focení

Kromě natáčení ji také hodně baví focení. Se svou slavnou maminkou už nafotila několik kampaní. Jak ona sama říká, zatím ji baví obojí. Tak se ještě uvidí, kam ji život zanese. Vzhledem k dobrému genetickému materiálu, který zdědila po rodičích, určitě nebude mít problém se prosadit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Decastelo (@zuzadecastelo)

Obě mají svůj instagramový účet, který zásobují svými společnými fotografiemi. Mámě i dceři to na nich ohromně sluší. Ačkoliv vedle sebe vypadají spíše jako sestry.

V manželství to Evě klape

Otcem obou dětí a manželem moderátorky je René Decastelo. Spolu tvoří pár už téměř třináct let a jsou právem považováni za jeden z nejstabilnějších párů tuzemského showbyznysu.

René je spisovatel a scenárista. V mládí studoval na Karlově univerzitě psychologii a pedagogiku, studium však nakonec nedokončil.

Píše scénáře

Zato se uchytil jako šéfredaktor v nejrůznějších pánských časopisech, jako jsou například Esquire, Redhot či forMEN. Později začal psát také pro ženy.

Na to ale většinou využívá svůj dámský pseudonym Božena Svárovská. Pod tímto jménem vydal například sérii knih Deník odbarvené blondýny.

Velmi známá je ale také jeho práce pro televizi, kdy pracoval na seriálech Doktoři z Počátků, Ordinace v růžové zahradě nebo Ohnivý kuře. V současné době je jedním ze scénáristů oblíbeného seriálu Slunečná.

Zdroj: Ahaonline.cz, Instagram, Zivotvcesku.cz

Autor: Markéta Krejčí


Související články