Eva Decastelo jako královna nevkusu. Sama sebe zkritizovala na staré fotce

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva decastelo
Zdroj: Profimedia

Eva Decastelo je jako herečka velmi oblíbená a mezi fanoušky je známá i tím, že se často pochlubí nějakou tou fotkou ze svého soukromí na Instagramu. Většina lidí obdivuje její vkus a pro mnoho lidí je pravděpodobně vzorem. Ne vždy tomu tak ale bylo.

Každý z nás se někdy podívá na starší fotku a řekne si: „Proboha, co jsem to měl na sobě?“ A to je i případ herečky, která zveřejnila jednu ze starších fotografiích, na níž by sama sebe raději snad nepoznala. Rozhodla se ale místo studu ukázat fanouškům, jak se změnila.

Někoho překvapila, někoho pobavila. Sama sobě ale hlavně dokázala, že se za poslední roky hodně změnila a naštěstí nejen podle ní samotné, ale i podle dalších fanoušků spíše k lepšímu. Co si o tom myslíte vy? Podívejte se, jaká královna nevkusu tehdy Eva byla.

Tak já vám nevím

Eva má na fotce, kterou zveřejnila, vlasy v jednoduchém culíku a výrazně nalíčené oči. Na sobě má košili s drobnými červenými a bílými kostičkami, kterou má rozepnutou jak v pase, tak i v poměrně hlubokém výstřihu. To vše doplnila tmavě modrými džíny.

„Rok asi 2009. Tak já vám nevím. Teď lepší? Horší? Nebo jak? Ty náušnice… Já jsem fakt královna nevkusu,“ zkritizovala se herečka. Nicméně je vidět, že i když si sama o sobě myslí své, nestydí se udělat si ze sebe trochu legraci, jen aby pobavila své sledující.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Decastelo (@decasteloeva)

Ti se jí za to odměňují srdíčky a celou řadou komentářů. Podle některých to není tak zlé. Mnozí zase přiznávají, že sami na starých fotkách vypadají všelijak a není třeba si lámat hlavu s tím, co bylo. Časy se jednoduše mění a stejně tak i móda a vkus.

Čím dál větší kočka

Mnoho fanoušků se shoduje na tom, že Eva Decastelo zraje jako dokonalé víno. Čím je starší, tím je podle nich krásnější. „Čím dál větší kočka,“ píše jedna z fanynek a další hned dodává, že Evě to slušelo vždy, ale s roky je stále hezčí a hezčí.

„Jsi zlatá. Vždy jsi byla. Takhle ti to slušelo a i dnes jsi nádherná,“ vyjadřuje se jeden komentář s velkou podporou dalších. Eva rozhodně udělala dobře, že se o fotografii podělila, názory fanoušků jí totiž značně zvednou sebevědomí poté, co se ona sama nad sebou zděsila.

Navíc celé řadě z nich ukázala, že v tom nejsou sami. Každý si totiž už někdy myslel, že dřív vypadal strašně a styděl se za své minulé já. To je ale zkrátka jen přirozená lidská vlastnost, kterou nelze změnit. A díky Evě si to hodně lidí uvědomilo.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články