Eva Burešová zavzpomínala na první zamilovanou zprávu od Forejta. Prozradila, co jí napsal

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva buresova premek forejt
Zdroj: Profimedia

Eva Burešová a Přemek Forejt jsou spolu již přes rok a půl. O tom, že tvoří pár, se poprvé začalo spekulovat, když je nafotili novináři, jak společně vynášejí odpadky. Brzy nato se rozhodla dvojice vyjít s pravdou ven. Dodnes spolu sice nebydlí, ale skvěle jim to klape.

Eva Burešová bydlí v Praze a tady také ve studiu pracuje na natáčení nového televizní seriálu ZOO. Přemek má mezitím restauraci v Olomouci. I tak se ale slavný pár vídá a důležité dny tráví společně. Jejich vztah funguje dokonale, a to i přesto, že někdy se naskytnou menší problémy.

Fanynka ji obvinila z nevěry

Například podle deníku Aha! v nedávné době jedna z fanynek vzkázala Burešové na sociálních sítích, aby přestala vypisovat vzkazy jejímu partnerovi. Evu obvinila z nevěry a udělala jí na internetu pořádnou scénu! A do situace navíc vtáhla i samotného Forejta.

„Dobrý den, byla bych ráda, kdybyste přestala psát mému příteli. Samozřejmě se mi to nelíbí. A myslím si, že Přemkovi by se to také nelíbilo,“ napsala. Jenže Eva, Přemek i většina fanoušků si ze vzkazu dělali jenom legraci, všichni pochopili, že se nic podobného ve skutečnosti neděje.

„Hledá se kluk jménem Jamall, kterému prý vypisuju. Mě by to fakt zajímalo, protože žádného takového neznám,“ zasmála se sama herečka. Nicméně zprávy na sociálních sítích v jejím životě rozhodně tvoří důležitou roli. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka se například svěřila, jaká byla ta první, kterou jí Přemek poslal.

Ani netušila, že jeho restaurace existuje

Eva přiznala, že k setkání s Přemkem došlo v podstatě náhodou. „Než jsem Přemka potkala, tak jsem netušila, že jeho restaurace existuje. Potkali jsme se na jedné televizní show, kde jsem dělala porotce a Přemek tam byl jako host, který také vystupoval,“ zavzpomínala.

Eva na začátku vystoupení ukázala Přemkovi rukou gesto srdce, aby se nestresoval. On se potom odhodlal ji kontaktovat na Instagramu. „Ozval se druhý večer, na Instagram mi přišla zpráva, že mi to moc slušelo a poděkoval za podporu, protože byl hodně nervózní, a že to bylo moc fajn,“ řekla v show.

Zpěvačka zatím nikdy nebyla v restauraci, kterou její milý vlastní. Zdá se ale, že i tak jim to klape. A stačilo přitom tak málo. Přemek se jednoduše odhodlal zareagovat na Eviny signály, napsal jako první a nakonec je z dvojice šťastný pár.

Zdroj: zeny.iprima.cz, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články