Eva Burešová věří, že synovo jméno mu dá díky významu pevný základ do života. Z hejtů si nic nedělá

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
eva buresova
Zdroj: Nextfoto

Zpěvačka a herečka Eva Burešová před několika dny porodila svého druhého potomka. Synka pojmenovali společně s Přemkem Forejtem Tristan William. Právě jeho jméno je pro hodně fanoušků trnem v oku.


Jak se ale ukázalo, Burešová si z negativních komentářů rozhodně nic nedělá. A rozhodla se to okomentovat u fotografie, na které je sice její přítel Přemek, ale není vidět, protože je obsypaný balonky různých barev a nápisů. A na výběr jména jsou oba dva pyšní.

Jménům se smějí pouze dospělí na internetu

„Tak jsme toho malého pořádně přivítali a s nejbližšími seznámili. Jeden z nejodvážnějších rytířů kulatého stolu Tristan a největší z dramatiků William, to jsou jména, která nosí náš syn, a já věřím, že mu dají silný základ,“ myslí si herečka.

„Cítím se nádherně, úžasně, božsky. Ale o tom až jindy. Každopádně jsem nějakou dobu teď nebyla pořádně na těch internetech, takže jsem se nedostala k tomu, jakou debatu u některých lidí Tristanovo jméno vyvolalo,“ sdílela své pocity na instagramu.

„Tak bych jen chtěla říct, že to vyvolalo i u Nathana a za celých 5 let se mu nikdo nikdy nesmál. Já totiž neznám žádné lidi, kteří by se někomu smáli za jméno. To většinou totiž dělají jen dospěláci na internetu,“ je o svém výběru přesvědčená Burešová.

Vlna podpory pro Burešovou i její syny

Zatím je plná pozitivních pocitů, které rozhodně převládají nad těmi negativními. Protože je to pro ni již druhé dítě, ví, co může očekávat. „Su šťastná máma a děsně pyšná! Všechno vám to povím, ale to bude dlouhý, takže aaaaaž příště,“ slíbila všem sledujícím.

U snímku se pak objevila spousta komentářů plných podpory. „Bohužel, jsou tu i lidé, kteří i přes to, jaký je to zázrak, dokáží napsat tak zlé a zbytečné věci. Mně se strašně moc líbí, že to jméno má význam a že Tristanek bude vědět, proč se tak jmenuje,“ zní jeden z nich.

O narození svého syna informoval právě šéfkuchař Forejt prostřednictvím sociálních sítí. Sdílel snímek, na kterém držel svého syna za ruku. Přitom ještě několik hodin předtím Eva ukazovala, že našla několik čtyřlístků, což se jí podařilo také před porodem prvního syna Nathaniela.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články