Eva Burešová věnovala Přemkovi Forejtovi další zamilovaná slova a řekla, proč ho obdivuje ještě víc

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
eva buresova premek forejt
Zdroj: Profmedia

Nejdříve nechtěli svou lásku přiznat, nakonec už to nešlo skrývat a šli s pravdou ven. Poté dlouho trvalo, než přiznali, že čekají prvního společného potomka. Teď už je venku i to, že si spolu pořídili domeček. I kdyby sebevíce chtěli, teď už prostě nic neschovají. Zejména svou lásku, která je mezi nimi zřejmá na první pohled. Nyní již každý jistě víte, že je řeč o Evě Burešové a Přemku Forejtovi.

První společné miminko se dvojici má narodit někdy během léta. Více však není známo a o pohlaví dítěte se jen spekuluje.

Vysněný rodinný domeček

Není to tak dlouho, co si Eva do svého soukromí pustila média a ukázala byt plný přírodních prvků. Fanoušci páru jásali, že konečně mají představu, jak Eva s Přemkem bydlí.

Chvíli na to se však zjistilo, že byt již dlouho dvojice obývat nebude. Pořídili si totiž rodinný domeček v obci Struhařov u Benešova.

Domek má mít i s pozemkem 3 000 metrů čtverečních a dvojice si měla na něj vzít dle redakce Život v Česku hypotéku. Aby také ne! Podobné baráčky se totiž prodávají přibližně za 13 milionů korun.

Dvojice tak má společný dům, čekají společného potomka a teď už fanoušci čekají jen na svatbu. A vzhledem k tomu, jak Eva o svém životním partnerovi mluví, i té se fanoušci možná dočkají.

Zamilovaní až po uši

Oba o sobě mluví jen v superlativech a kamkoliv přijdou, láska z nich sálá na dálku. Občas také své fanoušky potěší společnou fotkou, jako například nyní.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva • Salvatore • Burešová (@evabureshsalvatore)

„Jedna z vlastností, kterou neskutečně obdivuji na Přemkovi, je, že rád zkouší nové věci. Obdivuji, jak jde do věcí po hlavě, beze strachu, beze studu. To je něco, co se od něj ráda učím,“ pěla Eva u příspěvku samou chválu na Přemka.

„Natočila jsem už hromadu věcí a scén, ale stejně jsem dnes koukala s neskrývaným obdivem na svého partnera, který se před kamerou pohyboval jako obrovský profík, jako někdo, kdo vypadal, že vše, co dnes dělal, tolik náročných scén, dělal poněkolikáté v životě a s naprostou lehkostí. Obdivuji ho denně, a po dnešku ještě více,“ pokračuje zamilovaná Eva o Přemkovi, který s ní natáčí klip k nové písni Žena z oceli.

Vzhledem k tomu, že oběma jejich předchozí vztahy nevyšly, tak lze jen doufat, že tentokrát vše dopadne dle jejich představ.

Zdroje: OnlyU, Aha!

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články