Eva Burešová už zná pohlaví miminka. Výběr jména je pro ni ale pěkný oříšek

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva buresova
Zdroj: Profimedia

Okolo Evy Burešové se v poslední době média nestíhají točit. Od chvíle, co se mluví o jejím těhotenství, je na hlavních stránkách snad všech webů. Stále se ale ohledně jejího miminka objevují nové a nové informace. Eva s Přemkem totiž už vědí, jaké je pohlaví dítěte.

„Kde jsem vázána smluvně, tak to dodržuji, i když některé koncerty, kde jsem hostem, dávám dopředu s otazníkem a nové věci už neberu. Jsem ráda, že jsem dneska mohla s Ondrou představit náš první společný duet Léto, který je písní k jeho muzikálu Slunce, seno, jahody,“ řekl Eva Blesku.

Dodala, že je poslední dobou hodně unavená, především se tak snaží odpočívat, aby se jí miminko narodilo zdravé. Ona i Přemek měli své přání ohledně pohlaví dítěte, nejdůležitější ale je, aby přišlo na svět v pořádku. V tomto ohledu by s Evou nejspíš řada fanoušků souhlasila.

Chlapeček, nebo holčička?

Zpěvačka i její partner už vědí, co se jim narodí. Fanoušky ale chtějí ještě trochu napínat. Zpěvačka se tak svěřila, že prozatím se touto informací chlubit nebudou. Kdo si počká, ten se dočká…

„Pohlaví miminka už víme, ale zatím si to necháme pro sebe,“ řekla v médiích. Dodala, že i když už vědí, co se jim narodí, nedohodli se stále s Přemkem na tom, jak se bude jejich potomek jmenovat. Rozhodovat se o takové věci je daleko těžší, než si prý pamatuje.

Eva už totiž jednoho syna má. Jeho jméno je Nathaniel. Přemek má zase z předchozího vztahu dceru Stellu. Ani jedno z jmen není typicky české, bude tomu u třetího dítěte jinak, nebo opět pár vsadí na originalitu?

„Pořád někde něco hledáme, i v titulcích po filmu, nechceme úplně obyčejné jméno, naše děti taky nemají obyčejná jména,“ přiznává Eva. Lidé se tak rozhodně mají na co těšit, a jelikož je Eva s Přemkem pěkně napínají, je jasné, že psát se o páru bude ještě hodně.

S jídlem problém nemá

Eva se cítí zdravá, sice má problémy s únavou, to je ale podle všeho v těhotenství normální. Prozatím se tak zdá, že by s narozením miminka nemělo dojít k žádným komplikacím a na svět přijde zdravý chlapeček, nebo zdravá holčička.

„12 kilo mám nahoře, chutě mám stejné, plácám páté přes deváté, čokoládu s kyselým zelím, prostě klasika,“ směje se zpěvačka závěrem rozhovoru. Zdá se, že dobrá nálada Evu jen tak neopouští. Snad to po ní jednou její potomek zdědí.

Zdroj: Expres, Blesk, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články