Eva Burešová ukázala kousek svého malého syna. Jeho ručička má typické faldíky

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
eva buresova
Zdroj: Nextfoto

Herečka a zpěvačka Eva Burešová je nyní velmi šťastná. Svému životnímu partnerovi Přemku Forejtovi porodila syna Williama Tristana, kterého teď ukázala fanouškům.

Sledující mohou vidět hlavně pusinku malého synka a jeho ručku, která je plná miminkovských faldíků. A Burešová je na své kluky doma velmi pyšná.

Eva pracuje i několik týdnů po porodu

Protože má Eva velkou podporu ve svém příteli, může si dovolit i během prvních týdnů po porodu odskočit na pracovní projekt. Jeden z nich zrovna vyšel ven, jedná se o hudební videoklip kapely Nebe.

Na nabídku točit s kluky videoklip kývla Burešová skoro okamžitě. „Kluky mám moc ráda. Jejich písničky, texty, ale hlavně to, jací jsou. Takže když mě oslovili na hostování do jejich nové písničky, nemusela jsem váhat dlouho,“ uvedla na instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva • Salvatore • Burešová (@evabureshsalvatore)

Zamilovanost z nich přímo sálá

Nejen s kapelou, ale také s Forejtem nazpívala písničku, ke které natočili oba videoklip. Ten ale neměl u fanoušků očekávaný úspěch. Dokonce některé pohoršil natolik, že se Eva musela ohradit proti komentářům.

„Každý má možnost poslouchat, nebo neposlouchat. Je spousta umělců, kterých si vážím a baví mě, a i ti mají písně, které mě tolik nebaví, to však neznamená, že je okamžitě začnu urážet,“ myslí si herečka.

V objetí svých tří kluků je teď ale nejšťastnější a nic jí nenaruší její psychickou pohodu. Sžívá se se svým mladším synem a užívají si nejen jeden druhého. Také její starší Nathaniel je radostí bez sebe, že má brášku.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články