Eva Burešová se vrátila do seriálu ZOO, připravuje muzikál a stane se hvězdou celovečerního filmu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Eva Buresova
Zdroj: Nextfoto

V seriálu Slunečná si ji fanoušci zamilovali, když následně působila i v seriálu ZOO, mnoho lidí se právě kvůli ní začalo na pořad dívat. Pak ale kvůli těhotenství Eva Burešová musela v seriálu skončit. Teď se do něj po dlouhé době vrátila a kromě toho chystá i několik dalších překvapení.

Ačkoli se její postava změnila, fanoušci jsou rádi, že mají svou Viky zpátky. „Ano, vrátila jsem se domů. A jsem hrozně ráda, že jsem zpátky. Teď jsme měli zkoušku kostýmů, které se musely změnit, protože moje postava se změnila – nemyslím tím postavu Viky, myslím mou postavu,“ popsala Burešová se smíchem pro magazín SHOWTIME.

Kromě herectví v seriálu toho teď má herečka ale plno i v dalších odvětvích. Jen pět měsíců po porodu například začala působit v roli Whitney Houston v muzikálu Bodyguard, který je připravován podle motivů filmu Osobní strážce z roku 1992.

Někdy má kritické dny

„Včera jsem měla velkou krizi, odjížděla jsem domů a myslela jsem, že už se v životě na prkna karlínského divadla nevrátím,“ přiznala se Eva minulý týden ve čtvrtek. Podle Blesku jsou pro herečku jednoduše některé dny opravdu náročné, zvládat roli maminky a herečky i zpěvačky v jednom totiž není snadné.

„Vždycky přijde jeden kritický den, kdy má člověk pocit, že už vůbec nic neumí, protože těch informací je denně strašně moc. Každý den se posouváte, řeknete si: dneska se naučím choreografii, zítra si do toho přidám zpěv, další den tomu dám herectví a další věci, no a najednou je toho hodně. Člověk si projde zkratem a má pocit, že mu vůbec nic nejde,“ vysvětlila.

Podle serveru Super Eva po porodu pracuje na své postavě, stále si ale uvědomuje, že to není úplně ono. Dělá jí problémy například to, že když se předkloní, údajně jí vyleze břicho. A někdy to její pozitivní náladě nepřidává. Proto také mimo jiné začala chodit k bylinkáři.

Herečce dále hodně pomáhá to, že má v divadle vynikající kolegy. Jedním z nich je i Hynek Čermák, který si zahraje právě jejího osobního strážce.

„Je úžasný, strašně fajn, celkově mě hrozně baví, protože klame tělem. Ačkoli na první pohled vypadá jako jasný zabiják, v jádru je neuvěřitelně milý, hotový gentleman,“ uvedla herečka v rozhovoru pro Deník.

Poprvé v celovečerním filmu

Na hraní v muzikálech už si pomalu začala zvykat a jako seriálová herečka je proslulá. Vůbec poprvé se ale brzy Eva Burešová objeví v celovečerním filmu. A to dokonce jako hlavní postava.

Ve filmu Petra Zahrádky Ženy a život se stane Eliškou, dívkou, která se v životě neumí moc prosadit a na rozdíl od sestry Ilony je spíše prostá a opatrná.

Na premiéru snímku se mohou diváci těšit už 12. února. Zda Eva zvládne i ve filmu zapůsobit tak jako v seriálech, se tak dozvíme už velmi brzy. Je jasné, že její fanoušci se už nemohou dočkat, co tentokrát herečka předvede.

Zdroj: ShowTime, Blesk, Deník, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články