Eva Burešová se bude stěhovat do nového hnízdečka lásky. Do vysněného domu zatím jezdí jen tak na kafíčko

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva buresova
Zdroj: Nextfoto

Eva Burešová s Přemkem Forejtem jsou spolu už nějaký ten měsíc, čekají miminko a je jasné, že chtějí svůj vztah posunout dál i v dalších ohledech. Nedávno si společně pořídili dům ve středních Čechách. Než v něm budou bydlet, chvíli to ale potrvá.

Na domě je potřeba udělat řadu oprav a rekonstrukcí. I tak je ale už teď jasné, že z něho mají Eva s Přemkem obrovskou radost. Především zpěvačka projevila své nadšení i v médiích a nemůže se dočkat, až bude se svým přítelem v novém domově žít.

Už teď si tam společně s Eviným synem Nathanielem dokáže rodinka užívat plno zábavy. S tím se ostatně pochlubila i na svém instagramu, kde nový domov označila za šťastné místo ve svém životě. Následně poděkovala bohu za všechny šance, které jí kdy do života dal.

Nejkrásnější věc na celém světě

„Dělat šťastnou sebe a své nejbližší je ta nejkrásnější věc na celém světě. Jsem šťastná,“ napsala Eva nadšeně k fotce na sociální síti. Ukázala na ní nejen dům v pozadí, ale i okolí, zahradu a velké jezírko. Fanoušci jí pochopitelně přejí, aby byla v novém bydlení šťastná.

„Na rodinný dům se těšíme velmi. Byl to vždy náš velký sen, a tak jsme rádi, že se nám podařilo najít takové místo, kde se cítí krásně každý člen naší rodiny. Zároveň je to nádherná vesnice, kde už teď žije pár našich přátel a na ty nové se těšíme,“ řekla Burešová pro Prima living.

„Jezdíme tam velmi často i jen tak na kafíčko. To místo je totiž opravdu kouzelné. Hlavně díky původní majitelce, která se stala i se svou rodinou naší dobrou kamarádkou,“ popsala s tím, že sice se v domě zatím nedá bydlet, už teď ho ale ona i její partner milují.

Hned měli jasno

Burešová se svěřila, že už by si přála v novém hnízdě bydlet, není ovšem jasné, kdy to půjde. Je potřeba dodělat celou řadu věcí. „Kdy budeme bydlet na sto procent, je zatím ve hvězdách, ale to nejdůležitější máme za sebou,“ prozradila.

Objasnila také, že místo hledali s partnerem poměrně dlouho a staveb viděli celou řadu, jakmile ale objevili tuhle, věděli, že už víc hledat nepotřebují. „Celé nás to okouzlilo se vším všudy. Potkali jsme správné lidi ve správný čas,“ usmála se v rozhovoru.

S Přemkem Forejtem čeká Burešová prvního společného potomka, vychovávají spolu Nathaniela a občasně také Přemkovu dceru Stellu. Eva se už nemůže dočkat, až bude mít její rodina skutečně zázemí, ze kterého nebude muset jezdit neustále sem a tam. Doufá, že se brzy bude moci podělit s fanoušky o zážitky ze stěhování.

Zdroj: Prima living, Prima ženy, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články