Eva Burešová překvapila tím, čemu se doma s Přemkem Forejtem věnují. Vaření to rozhodně není

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
eva buresova
Zdroj: Profimedia

Eva Burešová je česká zpěvačka, která letos získala bronzového slavíka v kategorii zpěvačka roku. Přemek Forejt je jejím partnerem už necelé dva roky a nyní v pořadu 7 pádů Honzy Dědka prozradili něco ze svého soukromí. 

Eva přiznala, že ještě nikdy nebyla v Přemkově restauraci, kterou vede v Olomouci. Prozradila ale, co jedí, když se sejdou společně doma. Oba mají hodně nabitý diář, a to i přesto, že je pořád velmi komplikovaná situace okolo koronaviru. 

Eva má dost natáčení, Přemek je často v restauraci

Když se konečně sejdou doma, věnují se radši sami sobě a nevaří si. Raději si jídlo nechají dovézt. „Včera jsme si uvařili společně. Ale dneska nám vařil kurýr. Nechali jsme si to přivézt. Nebudu vám říkat, že vaříme každý den,“ uvedl Přemek. 

„Společný čas je pro nás kvůli tomu, že bydlíme daleko od sebe, tak strašně vzácný, že než ho zabít tím, že budeme hodinu v kuchyni, je jednodušší to objednat a dělat různý věci, než jídlo přivezou,“ doplnila svého milého Burešová a usmívala se.

Forejt k tomu hned doplnil, že si samozřejmě čtou. Diváci ve studiu se totiž také začali smát a všem bylo jasné, co místo vaření mohou v kuchyni provádět. U stravování se pak ještě chvíli zůstalo. Forejt totiž přiznal, že ještě nepozval zpěvačku do své restaurace Entrée.

Eva na hudební scéně boduje, spolupracuje především s Noidem

Jsou spolu už sice dva roky, ale protože mají oba náročnou práci, Eva ještě nestihla Přemka v jeho restauraci ohodnotit. „Já jsem v té jeho restauraci nikdy nebyla. A doma nedělá pstruha,“ potvrdila Přemkova slova Eva. 

„Je pravda, že před pár dny jsme měli večeři a ta se skládala ze slaných brambůrků pro mě, s jarní cibulkou byly pro Přemka a jako dezert jsme si dali sladké pendreky,“ řekla Honzovi Eva, která znovu moderátora překvapila. Zpěvačka a herečka se kromě budování vztahu s Přemkem věnuje hlavně hudbě, za kterou byla letos oceněna slavíkem. 

Spolupracuje se spoustou slavných zpěváků, naposledy vytvořila píseň společně s Vaškem Noidem Bártou a text poukazuje na její úsměv, který se mnohým lidem vůbec nelíbí. 

Zdroj: 7 pádů Honzy Dědka

Autor: Raina Tomanová

 


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články