Eva Burešová oblékla přiléhavé šaty na tiskovku k novému muzikálu. Rolí v něm si plní další sen

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva buresova
Zdroj: Profimedia

Eva Burešová i po porodu vypadá skvěle. Za své tělo se nestydí, a nedávno dokonce prohlásila, že ženy po porodu zkrátka nějaké to kilo navíc mají. Že se nebojí ukázat svou krásu světu, dokázala i na tiskové konferenci k novému muzikálu The Bodyguard.

Stala se hlavní tváří seriálu Slunečná, zazářila v ZOO, na kontě má několik písniček. Zpěvačka a herečka Eva Burešová se ve svém životě jednoduše nezastaví. Nedávno se jí navíc narodil druhý syn, a v posledních dnech je tak především maminkou.

Přes to všechno ale zvládá plánovat novinky a v současné době se o ní mluví jako o hvězdě nově připravovaného muzikálu The Bodyguard. A k tomu všemu zvládá vypadat dobře. Na tiskovku dorazila v černých ramínkových šatech a vyrazila dech fotografům i fanouškům.

Předvedla, že se nemá za co stydět

Burešová se ukázala ve společnosti v šatech, které sice kolem jejího bříška byly trochu obtažené, ona by ale jistě jen s úsměvem podotkla, že to jsou zbylé krásy jejího těhotenství. Od porodu se jí podařilo výrazně zhubnout a kila jdou i nadále dolů.

V černém outfitu ukázala nejen výstřih, ale také díky vysokému rozparku své krásné dlouhé nohy. Bohužel místo nějakých něžných dámských střevíčků obula stříbrné kozačky, které se k outfitu příliš nehodily.

eva buresova

Zdroj: Profimedia

Na druhou stranu je třeba pochválit Evu za snahu sladit obuv s doplňky. Stříbrný náhrdelník, který pověsila kolem krku, vypadal v kombinaci s botami skvěle, stejně tak vynikly i decentní dámské hodinky.

Sebevědomá a s úsměvem

Eva už poněkolikáté ukázala, že do společnosti patří. Ačkoli zvolila model spíše jednodušší a spolehla se na kombinaci dvou barev, vypadala skvěle. A i když některé detaily se jí vyčíst dají, jako celek byl její model velmi dobrý.

Ona si to nejspíš také uvědomovala, když se usmívala na fotografy a sebevědomě pózovala pro média. I pár týdnů po porodu vypadá herečka a zpěvačka zkrátka skvěle, a to, co někteří vnímají třeba jako nevýhodu, ona sama popisuje jako krásy těhotenství.

„Spousta novinářů se mě včera ptala na to, jak zvládnu pracovat s dvěma dětmi a jak se chci dát rychle zpět do formy, ale už málo z nich se mě zeptalo, jak jsem se cítila, když mi byla nabídnuta role Rachel Marron v muzikálu Bodyguard, jaké to je plnit si snad všechny své sny do třiceti let. Je to úžasné. Nádherné,“ napsala k večeru Eva na svém instagramu.

Nejen, že na sebe Eva může být hrdá. Jde navíc mnohým příkladem a dodává sebevědomí ženám, které ho třeba tolik nemají. U toho se navíc zvládá starat o dvě děti a věnovat se své herecké i pěvecké kariéře.

Zdroj: Profimedia, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články