Eva Burešová má novou lásku. Takhle na ni valí oči

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
eva buresova
Zdroj: Profimedia

Půvabná mladá herečka Eva Salvatore Burešová momentálně září v hlavní roli moderní Popelky, která se v oblíbeném seriálu Slunečná zamiluje do miliardáře. Kdo další si ale získal její srdce?

Eva Salvatore Burešová se narodila v roce 1993 v moravskoslezském Hlučíně. K hudbě ji jako malou přivedli rodiče a v osmi letech začala studovat operní zpěv.

Začínala se zpíváním

Divadelní debut si odbyla už ve čtrnácti letech v Národním divadle moravskoslezském, kde vystupovala v dětské opeře Kolotoč.

Za studiem zpěvu se vydala do Prahy, kde nastoupila na konzervatoř Jaroslava Ježka, obor muzikál. Už během studií ale získala roli v muzikálu Baron Prášil.

Po dvou letech studií se rozhodla pražskou konzervatoř vyměnit za soukromou mezinárodní konzervatoř se zaměřením na muzikál, jazz a world music.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Polišenská (@luciepolisenska)

Štěstí v roce 2011 zkoušela také ve známé televizní reality show Česko Slovensko má talent, kde postoupila až do finále.

Z muzikálu se dostala do televize

Poté začala získávat další a další role v muzikálech a objevovala se také na televizní obrazovce v seriálu Gympl s (r)učením omezeným a později také v Modrém kódu.

Svůj hlasový rozsah předvedla v roce 2018 jako soutěžící v show Tvoje tvář má známý hlas a v dalších ročnících zasedla do křesla porotce.

Největší slávu jí ale zajistil až momentálně jeden z nejsledovanějších seriálů Slunečná, který dokázal z pomyslného seriálového trůnu sesadit i konkurenční Ordinaci v růžové zahradě 2.

Na place Slunečné to žije

Svůj podíl na tom jistě má i hvězdné obsazení, protože kromě Evy Burešové a Marka Lambory se zde objevují také Dana Batulková, Maroš Kramár, Eva Holubová nebo Iva Hüttnerová.

V seriálu je Týna Popelková v podání Evy zamilovaná do miliardáře Janka, ale skvělou parťačku tvoří také se svou seriálovou kamarádkou Julčou v podání Lucie Polišenské.

Zdá se, že se obě baví i mimo natáčení, protože Lucie nedávno na svůj Instagram sdílela fotografii, kde na ni Eva doslova kulí oči. K fotce přidala i vtipný komentář, že se jí seriálová kolegyně zeptala, zda s ní nebude chodit.

Autor: Karolína Stoczková

Související články