Eva Burešová je ve 3. měsíci těhotenství, říká člen štábu seriálu ZOO

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Buresova Eva
Zdroj: Profimedia

Populární televizní herečka a také zpěvačka Eva Burešová v rámci role v seriálu Slunečná absolvovala pořádné těhotenství. Její Týnka totiž čekala rovnou trojčata. Je možné, že by to její představitelku inspirovalo? Se spekulacemi o jejím požehnaném stavu přišel web Extra.cz.

Eva Burešová si závěr seriálu Slunečná pořádně užila. Její postava čekala trojčata, herečka tak musela chodit s pořádně vycpaným břichem.

Údajně je už ve třetím měsíci

Ze Slunečné plynule přešla do nového primáckého seriálu ZOO. Je možné, že tam dojde k opačnému problému. Bude muset produkce tentokrát Evě bříško maskovat?

Deník Extra.cz přišel s informacemi od zdroje, údajně člena štábu, který nový seriál natáčí. Podle něj je těhotenství mladé herečky už dávno jasnou věcí.

„Zatím je to neoficiální, ale už o tom mluví celý štáb. Eva to zatím sice oficiálně neoznámila, ale mělo by k tomu dojít každým dnem. Měla by být ve třetím měsíci těhotenství,“ řekl pro Extra.cz.

Eva: Jsou to blbosti

Talentovaná zpěvačka už přes rok randí se známým kuchařem Přemkem Forejtem. Spolu tvoří krásný pár, nikdo by se tedy nedivil, kdyby měli opravdu „zaděláno“.

Eva však veškeré dohady rázně utnula. „Těhotná nejsem, tyhle spekulace nejsou pravdivé. Za poslední půlrok se v mém životě událo tolik zajímavějších věcí, o kterých stálo za to psát, než jsou tyhle blbosti,“ odpověděla rázně Extra.cz.

Pravdu ukáže čas

Je tedy možné, že se opravdu jedná o nepravdivé fámy. Ale je také možné, že mladá zpěvačka nechce nic zakřiknout a že se chce o radostnou novinu podělit nejprve se svými fanoušky a až poté s tiskem.

Která varianta je pravdivá, se teprve uvidí. Eva i Přemek mají děti již ze svých předešlých vztahů. Zpěvačka má syna Nathaniela a Přemek má dceru Stellu.

Zdroj: Extra.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články