Eva Burešová je nadšená z možnosti vystoupit v O2 aréně. Fanoušci věří, že ji jednou sama vyprodá

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Eva Buresova
Zdroj: Nextfoto

21. prosince se v O2 aréně uskuteční předvánoční koncert, na kterém vystoupí více než 130 hvězd české hudební scény. Mezi nimi se objeví mimo jiné i Eva Burešová, která je z této možnosti nadšená. Vystoupení na tak velké akci považuje za skvělý úspěch.

„Nepřipravujeme klasický vánoční koncert, ale hudební zážitek. Diváci sice uslyší vánoční melodie a písně, které znají z rádií, ale vůbec poprvé v symfonických úpravách napsaných přímo pro konkrétní složení účinkujících, filharmonie a sboru a pro jedinečný prostor pražské O2 arény,“ popsal pro TV Nova aranžér Jan Lstibůrek.

Radost Evy Burešové

Na vystoupení se jistě těší nejedna česká celebrita. Eva Burešová ale na svém instagramu ukázala neskrývanou radost a je vidět, že je z možnosti opravdu nadšená.

„Tak já budu zpívat v O2 aréně? To si děláš pr..,“ napsala na svém profilu a přidala fotku, na které je vysmátá přímo před místem činu.

„A jednou tam budeš mít vlastní koncert. A věřím, že ji vyprodáš!“ podpořila zpěvačku sledující Obsessed with Evi. „Jsem na tebe strašně pyšná. Jednou tam budeš mít vlastní vyprodaný koncert a já už se nemůžu dočkat,“ přidává se Eli Konečná.

Tíhu kritiky málem neunesla

Zpěvačka má mnoho fanoušků, často se ale také najdou lidé, kteří ji za něco kritizují. A ona to nese velmi těžce. V pořadu Showtime na Primě přiznala, že už měla jednou dokonce v plánu se showbyznysu vzdát.

„Chtěla jsem odejít od všeho. Řekla jsem, že budu doma, otevřu si krám a budu prodávat tarotky a šutry a bude mi dobře. A tak jsem to oznámila na Primě a oni mi vysvětlili, že to přece nejde,“ cituje její slova Blesk.

Eva se už dlouho potýká s psychickými problémy a nátlak kritiků na její osobu pro ni není snadné unést.

„Od třinácti let bojuji se stavy úzkosti. Měla jsem i panické ataky. Ve dvaadvaceti letech jsem je měla tak silné, že jsem nedokázala vycházet z bytu. Trvalo to dva, možná tři měsíce. Pak jsem se z toho sice nějak dostala, ale pořád bojuji s nějakou psychickou slabostí,“ svěřila se před časem pro Super.

Koncert v O2 aréně každopádně patří k těm příležitostem, které Evě zvyšují sebevědomí a dávají jasné znamení, že v showbyznysu rozhodně má co dělat. V současné chvíli se tak určitě nechystá se svou kariérou praštit.

Zdroj: TV Nova, Instagram, Super, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články