Eva Burešová bude každým dnem rodit. Klidné chvíle jí narušuje její první syn a pes

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva buresova
Zdroj: Pavel Machan - Czech News Center a.s. / CNC / Profimedia

Herečka Eva Burešová už se nemůže svého druhého potomka dočkat. Porod je jenom otázkou dní, a ona se tak rozhodla, že rozhodně nechce tyto chvíle trávit v hlučném velkoměstě. Vyrazila proto na Krnovsko, kde si užívá teplého počasí u bazénu a s napětím čeká, kdy to přijde.

„Už jsem tu v klidu, hodně jsem v bazénu a těšíme se na příchod miminka,“ prozradila deníku Aha! Eva. Ta si ke svému prvnímu porodu nechala přivést vlastní dulu, syna porodila v Krnově. „Nezměnila bych na svém porodu vůbec nic. I po druhé bych se rozhodla pro dulu a krnovskou nemocnici,“ přiznala zpěvačka už v minulosti.

Ačkoli se Eva snaží hodně odpočívat, občas se stane, že jí relaxaci někdo trochu pokazí. Ona má ale ještě dost energie na to, aby se svěřila fanouškům na sociálních sítích, jak prožívá své poslední těhotenské dny. A zároveň si postěžovala na dva narušitele klidu.

Neposlouchají a nadělají povyk

Burešová zveřejnila na sociální síti snímek, na kterém ukázala svého rozdováděného pětiletého syna Nathaniela a malého pejska ležícího na podlaze. Jak chlapec, tak i jeho čtyřnohý kamarád vypadají, že se skvěle baví, a i z jedné fotky je jasné, že je jich všude plno.

„Ani jeden z nich neposlouchá. Uklidňuji se tím, že je něco na slunci, a doufám, že v tom nejsem sama,“ zasmála se Eva u snímku. „A vzhledem k tomu, že vím, že v tom nejsem sama, tak zdravím všechny maminky, co už taky mají starší prcky a třeba i pejsky, a posílám sílu,“ doplnila.

Ačkoli občas má co dělat, aby zvládla dvojici zkrotit, je vidět, že to bere pozitivně a snaží se být v klidu. Poslední, co miminko potřebuje, je totiž stres. Eva si rozhodně nepřeje pro svůj porod žádné komplikace. Snaží se proto především odpočívat, a to i v případě, že jí to někdo dopřát nechce.

Promluvila o prvním porodu

Kromě toho, že se svým fanouškům Eva svěřila s tím, jak prožívá chvíle před druhým porodem, v médiích promluvila i o prvním porodu a o tom, jak přišel na svět její Nathaniel. „Měla jsem to hodinu do porodnice, bylo to úžasný, svítilo sluníčko, poslouchala jsem Beyoncé,“ prozradila.

„Rodila jsem do vody a nechala jsem si zpracovat placentu, to mi hrozně pomohlo, to je geniální věc,“ doplnila. V podobném duchu by si přála vést i svůj druhý porod. „Měla jsem po bytě všude nalepený kartičky s afirmacemi,“ dodala a objasnila, že jde o posilující věty, které si opakovala, aby ovlivnila svůj život k lepšímu.

Eva už netrpělivě očekává příchod potomka, jehož pohlaví sice zná, před světem ho ale zatím tají. Bude mít dalšího chlapečka, nebo se Nathaniel dočká sestřičky? Na odpovědi si musí fanoušci ještě počkat, uklidnit je ale může informace, že to nebude nejspíš déle než pár dní.

Zdroj: Instagram, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články