Eva Burešová bojuje s trémou v kuchyni. Raději všechno sní, než by dala ochutnat Přemkovi

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
eva buresova
Zdroj: Profimedia

Eva Burešová má doma slavného českého šéfkuchaře. Herečka se přiznala, že to není jen výhra, ale bojuje s velkou trémou v kuchyni. Spolu chodí již rok a půl, ale Eva se raději kuchyni vyhýbá.

Svému příteli už raději ani nevaří, protože má strach, že by mu nechutnalo, i když ona sama jídlo vždy ochutná a ví, že se jí povedlo. Eva se přiznala, že se v kuchyni ale nikdy neuměla otáčet, není to její parketa. Od doby, co bydlí společně s Přemkem, raději nevaří vůbec.

Bojí se mu připravit i čaj

Eva se přiznala, že se poslední dobou bojí připravit Přemkovi i obyčejný čaj. „Mám problém udělat mu i čaj! Fakt ho musím stokrát ochutnávat, než mu ho dám,“ přiznala se zpěvačka pro deník Blesk. Přemek má v Olomouci vlastní restauraci, takže není divu, že má Eva trému.

Přemek přitom není vybíravý. „Několikrát se stalo, že se mi třeba hrozně povedla polévka, Přema byl v Olomouci a chtěl, abych mu nechala. Ale já ji radši snědla, protože jsem se prostě bála,“ svěřila se sympatická zpěvačka, která získala Českého Slavíka.

Eva přitom vychovává čtyřletého syna Nathaniela, Přemek si do vztahu přinesl zase svou osmiletou dceru Stellu. Eva samozřejmě dětem uvaří, ale Přemkovi své kulinářské výtvory nedává, pokud opravdu nemusí. I tak se ale občas sejdou při společném obědě, i když mají oba náročnou práci.

Eva srší spokojeností v pracovním životě i soukromí

„A když jsme celá rodina doma a chceme společný oběd, tak uvaří Přemek a já mu samozřejmě pomůžu. I když… jak se stydím, tak se zablokuju a dělám to pomalu. A když vám někdo na prkénku seká dvacet minut česnek, tak si to radši uděláte sám,“ přiznala Eva.

S trémou ale bojuje nejen v kuchyni, ale když začínala zpívat, trpěla jí také v práci. Dnes už je zkušenou zpěvačkou, vidět ji můžete jak v seriálech, tak i na divadelních prknech. V posledních měsících se jí hodně daří, což potvrdila tím, že získala Českého Slavíka.

S fanoušky komunikuje na sociálních sítích, vyjadřuje se k nenávistným komentářům a snaží se lidi bavit svými písněmi. Ráda spolupracuje například s Vaškem Noidem Bártou, se kterým naposledy tvořila píseň o úsměvu, který je u Evy velmi často kritizovaný.

Zdroj: Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články