Eva Adamczyková přísnou životosprávu dodržovat nemusí. Je milovnicí kávy, ale nepohrdne ani ginem s tonicem

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Adamczyk Samkova Eva
Zdroj: FOTO:CNC/ KAREL KOPAC / CNC / Profimedia

Sympatická snowboardistka Eva Samková se na podzim loňského roku vdala za herce Marka Adamczyka. Svatbu si oba svatebčané pořádně užili a nechyběl na ní ani nějaký ten alkohol. Jako profesionální sportovkyně Eva nedávno přiznala, že její disciplína nevyžaduje tak přísnou životosprávu. Občas si tak dopřeje víno i dobré pivo. Její nejoblíbenější nápoj je ale úplně jiný.

Sportovkyně Eva Samková a Marek Adamczyk do toho praštili v září loňského roku. „Měli jsme moc hezký obřad venku a všechno hezky vyšlo,“ zavzpomínala na svůj velký den pro magazín Marianne.

„Samozřejmě jsem se skoro nestihla najíst, ale měli jsme tam kamarády, kteří nám hráli jako kapela, a jiného kamaráda coby dýdžeje. Víceméně jsem neslezla z parketu,“ doplnila.

Občas může i alkoholově zhřešit

Nabízí se tak otázka, zda i profesionální sportovec, jakým Eva je, si může dát i nějakého toho panáka. „Můj typ sportovního zatížení není tak náročný na životosprávu jako vytrvalostní sporty,“ vysvětlila v rozhovoru s tím, že se obvykle omezuje až těsně před sezónou.

„Mám ráda gin tonic, když mám těžký den, dám si večer skleničku, spíš na chuť. A když jdeme s klukama nebo s partičkou do hospody, s chutí si dám plzeň,“ přiznala sympatická brunetka.

Občas si dá i víno, ovšem za pravidelného konzumenta se úplně nepovažuje. „Víno piju hlavně bílé, suché. K červenému jsem se ještě nepropila,“ uvedla pro Marianne.

K jejím koníčkům patří i příprava kávy

Její nejoblíbenější nápoj spadá ale do kategorie teplých nealko nápojů. Eva je totiž velkou milovnicí kávy. Dokonce sama absolvovala baristický kurz.

„Byla jsem na kurzu alternativní přípravy kávy, jako je aeropress nebo filtr. Doma mám pákový kávovar a vlastní kafe, mlýnek a aeropress si s sebou vozím i na soustředění, je to taková moje úchylka,“ přiznala slavná snowboardcrossařka.

Letos se zřejmě objeví ve StarDance

Kromě kávy patří mezi její záliby také koně. „Před třemi lety jsme si ještě se ségrou koupily hříbě. Je to ale časově velmi náročné a každému bych doporučovala si to dobře rozmyslet,“ vysvětlila v rozhovoru pro iDNES.

K jejím koníčkům možná ale brzy přibyde tanec. Eva Samková se totiž podle některých zdrojů chystá bojovat v letošní řadě taneční soutěže StarDance. Jedním z jejích soupeřů by měl být dokonce její vlastní manžel, herec Marek Adamczyk.

Zdroj: Marianne, iDNES, Blesk

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články