Ester Ledecká prozradila, co dělá v době volna. Její relax zahrnuje pohyb a lyžařskou helmu

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Ester Ledecka
Zdroj: Profimedia

Ester Ledecká musela skoro celou minulou sezonu vynechat kvůli zlomené klíční kosti. O to více se nyní těší na nastávající závody, na které je prý připravená a svou formu dokázala vypracovanými bicepsy. Že měla sportovkyně více energie, než je zdrávo, dokazuje i její vtipné video reagující na dotazy, co dělá, když netrénuje. 

Zranění je pro vrcholového sportovce tou největší noční můrou. Své o tom ví Ester Ledecká, která se ze zlomeniny klíční kosti dostávala několik měsíců.

Přípravu nepodcenila

Nyní už je však připravená na novou sezonu, což předvedla na tiskové konferenci. Aby také ne, letní přípravu totiž vzala opravdu ve velkém.

„Kondiční soustředění jsem absolvovala v Řecku, rychlostní disciplíny jsem trénovala s reprezentačním alpským lyžařem Janem Zabystřanem v Chile a včera jsem se vrátila z výborného snowboardového kempu z Itálie. A než se dočkám prvního závodu ve Světovém poháru, budu ještě trénovat ve Švýcarsku,“ prozradila pro server Aktuálně.

Pohyb však nebyl to jediné, co Ester chybělo. Přiznává, že je soutěživý typ, a tedy soutěživost doháněla jinde. I tam, kde by neměla.

„Asi bych to neměla říkat, ale třeba jsem závodila s dalšími řidiči, když jsem stála na semaforech. Nebo když po mně maminka chtěla, abych jí doběhla pro něco do kuchyně. Prostě takové blbosti,“ přiznala pro server iDNES.

Ester je tedy na novou sezonu připravená se vším všudy. A těší se na ni natolik, že i ve volném čase myslí na lyžování.

Tanec s Ester je spíše battle

Vzhledem k nabitému programu mnohé Esterčiny fanoušky zajímalo, jak tráví svůj volný čas, když odpočívá. A tak se Ester rozhodla své fanoušky potěšit videem.

Na něm předvádí taneční kreace, na čemž by nebylo nic divného. Ale Ester má při tom na sobě lyžařskou helmu. Je tedy zřejmé, že ve volných chvílích myslí zase jen na lyžování.

Taneční kreace zaujaly natolik, že se dokonce Daniela Písařovicová během rozhovoru se sportovkyní zeptala, zda neuvažovala o účasti na StarDance.

Ester na to odpověděla zcela rezolutní ne, protože se pořad kryje s její sezonou, která je pro ni prioritou.

„Tanečníky hrozně obdivuju. Všichni vypadají, že umí tančit! Jak se to můžou naučit? To jsou lidi, to nejsou tanečníci, herci, co to měli na konzervatoři. Mě baví si skotačit sama před zrcadlem jako malá holčička. Ale tohle je vážná věc, navíc tam máte partnera, který tančí s vámi. U mě by tančil proti mně, protože by nepobral můj taneční styl. Byl by to spíš battle,“ přiznala.

Zdroje: Aktuálně, iSport iDNES, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články