Ester Geislerová vyznala originálním způsobem lásku svému o 11 let mladšímu příteli. Poznali se na natáčení seriálu

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ester geislerova
Zdroj: Profimedia

Ester Geislerová poslala na svůj Instagram video složené z několika fotografií se svým přítelem, o 11 let mladším kolegou Martinem Hronským Krupou. Seznámili se při natáčení seriálu Anatomie života. Oslavili spolu výročí a po několika dnech soukromých oslav se Ester vyjádřila také na sociálních sítích.

Její vyznání pochválilo spoustu fanoušků, kteří její profil sledují. Ti poslali hlavně spoustu emotikonů, jež vyjadřovaly lásku. Je vidět, že Ester přejí jen to nejlepší.

Jsou krásné věci banální?

Ester kromě videa zveřejnila také dlouhé vyznání, ze kterého je patrné, že svého partnera skutečně miluje. „Po pár dnech malých soukromých oslav našeho prvního výročí, Můj Milý, ti chci něco napsat a sdílet i tady. Já sice vůbec nevím, jak do slov vtěsnat všechno, co mám na srdci, proto jsem ti radši vyrobila to naše video, ze kterého tady ukládám jen tři minuty ze sedmi a zrychleně, ostatní jsou jen naše,“ napsala.

Vedle svého milého tráví hodně času a podle svých slov si užívá každou vteřinu. „Když jdeme spát, tak se těším na ráno, že tě zase uvidím, jako kdybychom se neviděli roky! A když tě vidím, tak mi vždycky poskočí srdce radostí.“

Svého partnera označila jako svého nejoblíbenějšího člověka na planetě a neustále se na něj těší. Pořád se s ním směje, i když vlastně většinou neví, kvůli čemu. Možná právě proto je její partner tím pravým. Navzájem se totiž umí rozesmát, což Ester nesmírně oceňuje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený etageisler (@geislerova_ester)

Smích je jejich společnou zábavou

„Víme, že umíme spolu řešit i vážné věci, za ty taky děkuju, ale i za bezpečí a za tu radost, láskyplnost, důvěru, energii, vášeň, dobrodružství, spiklenectví, za všechny ty různé maličkosti i ty velké kroky, které oba děláme, a za to, co neumím napsat jinak, i když je to děsné slovo, ale díky za to ‚parťáctví‘,“ rozněžnila se Ester.

Se svým přítelem ale není zase tak dlouho, proto doufá, že jim to vydrží. Na začátku vztahu je všechno vždycky krásné. „Moc si přeju, aby nám tohle všechno zůstalo co nejdéle a všechno důležité jsem řekla,“ dokončila svůj proslov Ester, které přítel pomáhá vychovávat její pubertální dvojčata. 

Jako největší důvěru mezi nimi považuje to, že si přítel nechal napíchnout kanylu, ačkoliv to sama Ester dělala poprvé, i když pod odborným dohledem opravdového lékaře. Přejme jim, ať jim láska vydrží co nejdéle a pořád se spolu smějí. 

Zdroj: Instagram 

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články