Ester Geislerová vystrašila cestující ve vlaku 

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ester geislerova
Zdroj: Profimedia

Ester Geislerová je známá česká herečka a vizuální umělkyně. Kromě televizní obrazovky, kde si zahrála například v seriálu Anatomie života, ji můžeme sledovat na sociálních sítích. Tam je Ester poměrně aktivní.

Sdílí střípky ze svého osobního života a fanoušci hltají každé její slovo. Ester se cestujícím ve vlaku postarala o pořádné překvapení. Cestovala totiž poněkud netradičně…

Tatry vás obohatí

Kdo měl to štěstí, mohl ve vlaku natrefit na herečku Ester Geislerovou, která cestovala se svým přítelem. 

Což o to. Pokud někde potkáte známou osobnost, zatoužíte po společné fotografii. Kdo ale viděl Ester, ten se spíše lekl.

Ester na svůj instagram přidala fotografii, na které má na obličeji plátýnkovou masku. Rozhodně na první pohled vypadá děsuplně.

K fotce přidala popisek: „Tatry vás obohatí na duši, na několik měsíců…“. Na fotce má Ester na obličeji masku a v ruce drží malou láhev vína a kelímek. Můžeme si tak jen domyslet, jak zrovna ji Tatry obohatily.

Výročí na Kanárských ostrovech

Seriál Anatomie života, ve kterém Ester hrála jednu z hlavních rolí, jí přinesl nejen novou zkušenost a další fanoušky, ale také novou lásku.

Během natáčení totiž poznala Martina Hronského Krupu, se kterým už rok tvoří pár. Dvojice se vypořádává i s rozdílnými názory týkajícími se jejich věkového rozdílu. Esteřin nový přítel Martin je totiž o 10 let mladší. Dvojice si letos první výročí vztahu užila několikatýdenní dovolenou na Kanárech.

Tam si Ester s Martinem pronajali krásný domek poblíž oceánu a netajili se tím, že čas trávili surfováním nebo cestováním.

Kdy o své lásce dali vědět?

Poprvé se Ester a Martin objevili ve společnosti na závěru karlovarského festivalu, kde pohledný sympaťák známou herečku doprovodil na červeném koberci. 

Už tehdy měli ti dva oči jen jeden pro druhého. Zajiskřilo to mezi nimi už během natáčení Anatomie života – Ester hrála zdravotní sestru a Martin jednu z menších rolí.

Láska dvojici jen kvete. I dnes sociální sítě a fanoušky zásobují společnými fotkami z jejich zaláskovaného života.

Zdroj: Instagram, Blesk.cz, Super.cz

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články