Ester Geislerová ukázala, za co šla v mládí na karneval. Z tohohle rodiče asi nebyli nadšení

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ester geislerova
Zdroj: Profimedia

Ester Geislerová je nejmladší ze tří sester a kromě herectví se věnuje hlavně výtvarnému umění. Na sociálních sítích je známá především díky projektu Terapie sdílením.

Na internetu je tak o něco častěji, než by sama chtěla. Doba koronavirová ale přispívá k tomu, že se lidé musí svěřovat hlavně přes internet. Tak to udělala i ona sama, když sdílela snímek ze svého dětství, na kterém vystupuje jako „Dracula´s whore“.

Její oblíbený film z dětství? Nenasytný Dracula

„Když mi bylo dvanáct, Dracula byl jeden z mých nejoblíbenějších filmů. V režii Francise Forda Copolly, podle románu Brama Stokera (1992). Pouštěla jsem si to pořád dokola na VHS od Romana Holého, dodnes soundtrack miluju,“ přiznala Ester na svém Instagramu.

„Avšak na angličtině byli učitelé trochu nesví, když jsme šly s kamarádkou Petrou na halloweenský karneval převlečené za „Dracula’s whores“, tedy Drákulovy děvky. Ve filmu jednu z nich hrála Monica Bellucci. Nejlepší kostým měl být oceněn,“ těšila se herečka na svou cenu získanou ve škole.

Bohužel se ale nedočkala. „My jsme tehdy soutěž nevyhrály, vyhrál vodník s barevnými pentličkami z krepáku! Dodnes to těžce nesu!“ přiznala své pocity Ester. Na snímku je vidět se svou kamarádkou Petrou a jejich kostýmy jsou dokonalé. „Měly jsme dokonce na krku kousance, jak si můžete všimnout.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený etageisler (@geislerova_ester)

Kostýmy „co dům dál“ cenu nepřinesly

Kostýmy měly vytvořené pouze z materiálů, které holky našly doma. Pomáhala jim Esteřina sestra Lenka neboli Lela. Bohužel ani to nestačilo na to, aby ve škole zvítězily. Na snímku je jasně vidět, odkud holky braly inspiraci. Velké vycpané poprsí, úsměv od ucha k uchu a červenočerná kombinace barev z holek udělala opravdové Draculovy svěřenkyně.

Sledující je pochválili za jejich kostýmy, ale také přiznali, že vypadají mnohem lépe než samotná Monica Bellucci. Je zajímavé, že v předpubertálním věku Ester zaujal zrovna tento film. Není ale jediná, jak se fanoušci přiznali.

Ester se kromě projektu Terapie sdílením věnuje také výtvarné tvorbě, vidět ji ale můžete také v seriálu Anatomie života, kde si zahrála po boku své starší Ani. Ester je rozvedená a ve svých 21 letech porodila dvojčata. Děti má ve střídavé péči s exmanželem, jak uvedly novinky.cz.

Zdroj: novinky.cz, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články