Ester Geislerová si troufla na fotku bez make-upu. Po boku mladšího partnera doslova září

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Geislerova Krupa
Zdroj: Nextfoto

Ester Geislerová je mladší sestrou herečky Anny a oběma dámám nelze upřít jejich krásu. Ester mohou diváci znát například ze seriálu Anatomie života, který se stal herečce osudným. Poznala zde totiž svou lásku, mladšího herce Martina. Málokdo věřil tomu, že láska vydrží. Ti dva si však z okolí nic nedělají a užívají si své lásky. Své první výročí se rozhodli oslavit velkolepě a odjeli na dovolenou na Kanárské ostrovy.

Mít po boku mladšího partnera u většiny žen vyvolá potřebu se o sebe co nejvíce starat. Ester naopak zvolila přirozenou krásu a nutno podotknout, že jí to moc svědčí.

Mladší partner ji rozzářil

Poznali se při natáčení seriálu Anatomie života a ani 11letý věkový rozdíl jim nebyl překážkou. Od té doby jsou spolu zamilovaní a šťastní.

Mladý herec Martin Hronský Krupa tvoří s Ester krásný pár. V únoru spolu dokonce strávili akční dovolenou na Kanárském ostrově Fuerteventura.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený etageisler (@geislerova_ester)

Pronajali si zde domek, surfovali a hlavně slavili. Ačkoliv jejich vztahu nikdo nedával moc šancí, jsou spolu tito dva již rok.

Byli zde právě v období, kdy na Ukrajinu vtrhlo Rusko. „Vždycky jsem si říkala, jaký by to bylo, kdyby vypukla válka a já byla v zahraničí. Je to bizár, je to strašidelný, i když není u nás, ale týká se to Ruska… a upřímně to má i svoje pro, přichází taková přirozená psychohygienická obrana: většinou máme plán, ale dnes jsme potřebovali zůstat ‚doma‘, nebýt na slunci a na větru. Je tu velmi větrno,“ napsala Ester na intagram.

Čím dál krásnější

Ester Geislerové sice klepe čtyřicítka pomalu na dveře, ale vůbec byste jí to neřekli. Vypadá totiž krásně i bez make-upu. To nyní ostatně dokázala svým sledujícím na instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený etageisler (@geislerova_ester)

Její fanoušci pěli samou chválu a zcela oprávněně. Ester je přirozeně krásná, což mnohé dámy mohou jen závidět.

Ačkoliv to teď vypadá, že fotky bez filtrů a make-upu dává skoro každý, chce to notnou dávku odvahy. Sledující totiž dokáží být velcí kritici!

Ester však naopak od svých sledujících dostala samou pochvalu. Navíc si nešlo nevšimnout, že bez make-upu velmi ovládla.

Kromě krásy Ester někteří obdivovali i prsten, který herečka dostala od svého partnera Martina k 38. narozeninám, když spolu byli na Kanárských ostrovech.

Zdroje: Instagram, Blesk

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články