Ester Geislerová popsala svůj vztah se starší sestrou Aňou. Kariéru nastartovala právě díky ní

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
anna ester geislerova
Zdroj: Profimedia

Sourozenecké vztahy bývají někdy náročné. A co teprve když mají sourozenci stejnou profesi, ve které jsou si konkurencí? Ester a Aňa Geislerovy jsou obě často obsazované herečky, a tak se nabízí otázka, zda na sebe někdy nežárlí.

Aňa Geislerová patří mezi nejobsazovanější české herečky a její sestra Ester jí směle konkuruje. Ester se k herectví dostala právě díky své starší sestře.

„Když jsem byla malá, sestra Aňa už točila a režiséři si začali všímat zrzavé holčičky, která chodí na premiéry jejích filmů. Říkali si, že by se jim taková holčička s dlouhými zrzavými vlasy hodila, a tak mě začali obsazovat do všeho možného, od pohádek přes reklamy až po videoklipy,“ prozradila Ester v rozhovoru pro Aktuálně.cz.

To, že v rodině Geislerových talent zkrátka nechybí, potvrzuje i nejstarší ze tří sester Lenka, která své umělecké geny využívá ve výtvarném umění.

Sourozenecká inspirace

Ester využila své pozice nejmladšího sourozence a převzala od každé sestry něco. Díky Anně ji to vždycky táhlo k herectví. Chodila do dramatického kroužku, od pěti let se pohybovala před kamerami a skvěle recitovala.

Nevystudovala však herectví, ale výtvarnou školu. Zařídila se podle rady maminky Věry Geislerové, že dveře do herectví již má otevřené, a měla by si vybrat ještě jiný obor pro případ, že by se jí v herectví přestalo dařit. Svou roli v rozhodování zajisté sehrála také skutečnost, že na danou školu chodila sestra Lenka.

Jak to mezi sebou mají?

Ester vadí, když je přirovnávána k Anně nebo se o ní mluví jako o mladší sestře Ani Geislerové. Jinak však spolu mají hezký vztah a rady starší sestry si ráda poslechne.

V rozhovoru pro Expres Ester popsala, jaké to je hrát se svou setrou, se kterou se sešly v seriálu Anatomie života.

„Aňa je skvělá ségra i kolegyně! Baví mě se s ní potkávat v maskérně, v šatně, na place, na obědě a pak doma nebo na chalupě! To, že spolu hrajeme, beru jako skvělý bonus k tomu celému seriálu. Hraje se mi s ní moc hezky.“

Zdroj: Prima Ženy, Expres, Žena Aktuálně

Autor: Dominika Jandorová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články