Ester Geislerová má nový sestřih. Nepochopíte, že něco takového si Jana z Anatomie života dala na hlavu

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
ester geislerová
Zdroj: Profimedia

Dnes šestatřicetiletá Ester Geislerová se s uměleckými geny narodila. Její matka je akademickou malířkou, otec byl překladatel a novinář. Není tedy divu, že se po vystudování školy sama vydala cestou herectví.

Studovala propagační grafiku, více než o vzhled reklam se ale brzy začala zajímat o módu. V roce 2002 se stala vítězkou finále soutěže Elite Model Look Czech Republic.

V současné době se věnuje umělkyně nejen herectví, ale i vizuálnímu umění a moderování. Jejím velkým koníčkem jsou videoinstalace v galeriích.

Odkud jméno znáte? Anatomie života!

Ester Geislerová sice začala se svým prvním filmem už v roce 1996, kdy si zahrála roli Eleutherie ve filmu Král Ubu, pokud si ale jméno vybavujete ve spojitosti se současností, možná jste ji viděli v Anatomii života.

Tento český dramatický seriál se totiž vysílá od ledna roku 2021, takže se jedná o poměrně velkou novinku. Je to ale zároveň důkaz toho, že se herečka stále objevuje v nových snímcích.

Na svůj účes nedá dopustit

Jako každá celebrita se snaží komunikovat Geislerová se svými fanoušky pomocí sociálních sítí. Na Instagramu pravidelně zveřejňuje příspěvky, kterými je upozorňuje, kdy a kde se brzy ukáže.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený etageisler (@geislerova_ester)

Nedávno zveřejnila fotografii s novým účesem, ke které připsala informaci o tom, že takto upravená bude moderovat čtrnáctý ročník udílení komiksových cen Muriel.

„Významný rozmach komiksu nastal ve 20. letech 20. století. Proto vypadáme tak, jak vypadáme…“ píše u fotografie, na které ukázala kromě účesu rovnou i make-up.

To, že už předem ví, jak se před diváky 24. února ukáže, je známkou profesionality a také toho, že se na moderování velmi těší. My se zase můžeme těšit na ni a na výsledky soutěže.

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články