Emotivní zpověď Karlose Vémoly z dětského pokojíčku. Lela ho podváděla s kamarádem, tak mu nafackoval

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
karlos vemola
Zdroj: Profimedia

Karlos Vémola je na jednu stranu drsný chlap, který se proslavil ve světě MMA bojovníků, na druhou stranu má ale city a dokáže se projevit i velmi emotivně. Ve videu, které v noci přidal na Instagram, se svěřil s tím, že ho Lela Ceterová podváděla. A to 6 týdnů po porodu společného potomka. Fanouškům touto cestou oznámil rozchod.

O čtyři roky mladší Lela je matkou Karlosových dvou dětí a podle jeho slov mu měla být nevěrná s kamarádem. Vémola je měl dokonce společně přistihnout, navíc si už dříve všiml, že jí muž kupuje drahé šperky a navíc jí slíbil také koupi společného bytu.

V živém vysílání na Instagramu zaskočil fanoušky tím, jak emotivně, ale zároveň drsně se k celé situaci vyjádřil. Ačkoli prý se svou partnerkou plánoval společnou budoucnost, po tom všem už jí nemůže věřit. Přiznal taky, že když přistihl ženu při nevěře, došlo i na facky.

Byl to jeho dobrý kamarád

„Nikdy neperu prádlo na sociálních sítích, ale dneska bohužel nemůžu jinak. Přišel jsem na to, že má Lela poměr s jiným frajerem. Je to o to horší, že to byl můj dobrý kamarád,“ řekl ve videu Vémola.

„Ona chce teď všude na sociálních sítích dávat, že já jsem ten nevěrník, že ji biju a tak dále,“ dodal s tím, že to není pravda.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karlos „Terminator“ Vemola (@karlos_terminator_vemola)

Podle jeho slov zašla situace tak daleko, že se neudržel a létaly i facky. Na svou snoubenku ani na jinou ženu by ale nikdy ruku nevztáhl.

„Dovedete si představit, že když chytnete ženu se svým velice dobrým kamarádem, tak facky začnou lítat. Facku dostal jenom on, dostal dvě. Ne za to, že spí s mojí ženou. Ale za to, že je prase. Za to, že si hraje na kamaráda. Lely jsem se ani nedotkl,“ vysvětlil MMA zápasník.

Lela podle jeho slov má všude po domě nějaké drahé šperky. Karlos ale přiznal, že v současné chvíli na to rozhodně nemá, protože nezápasí. Bylo mu jasné, že jí je kupuje někdo jiný. Ačkoli Lela si prý podle svých slov vydělávala Instagramem, Vémola jí na to neskočil.

Slibuje jí hory doly

Podle zápasníkových slov slibuje milenec Lele všechno možné, a ona možná právě proto podlehla. „Slibuje Lele, že jí koupí byt, a říká jí, že mě nepotřebuje. Nejsem žádný svatoušek, ale mít jako on ženu v nemocnici, se dvěma dětmi doma, a chodit přitom za kamarádovou ženou, to je vrchol prasárny,“ pokračoval ve videu rozhořčený Karlos.

Nakonec pak dodal, že se nejvíce bude muset nejspíš snažit bojovat s pomluvami ze všech možných stran. Bojí se totiž toho, že se nakonec celá situace obrátí proti němu. „Lelu nesmírně miluju, svoje děti miluju. Ať o mně budete číst cokoli, jak jí ubližuju, podvádím ji a tak dále, já na to nebudu reagovat,“ dodal.

Po narození dítěte plánoval pár společnou budoucnost, ale místo toho přišel rozchod. Ačkoli je na první pohled Vémola drsný chlap, který si poradí se vším, každý má nějaké city a tohle s ním opravdu hodně otřáslo. Je jasné, že se o případu ještě bude hodně mluvit nejen v okruhu jeho přátel.

Zdroj: Instagram, idnes.cz, expres.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články