Emoce v plném proudu. Lukáš Hejlík zachytil synův poslední den ve školce

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lukas hejlik
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Poslední den základní, střední či vysoké školy si většina lidí pamatuje. Vzpomene si ale někdo z vás na poslední den ve školce? Syn Lukáše Hejlíka možná nebude za pár let vědět, jak to tehdy probíhalo, díky fotografiím, které ale herec letos pořídil, si bude moci událost připomenout.

Lukáš Hejlík svého syna Vojtu miluje nade vše. Je pro něho důležité mapovat každý jeho krok, vytvářet a uchovávat vzpomínky. A i díky tomu si dal tu práci, aby na fotografii zachytil poslední synův den ve školce.

Ačkoli Vojta podle hercových slov velkou změnu, která bude nyní následovat, zatím nevnímá, jde o důležitý krok, který jednou bude hrát ve Vojtově životě velkou roli. A o ten se se svými sledujícími Hejlík podělil na instagramu.

Připravený na školu

„Vojta dnes naposledy ve školce! To je fakt silný moment. Teda pro nás! On to očividně zas tak nevnímá. Jeho mateřská škola byla fakt skvělá,“ napsal Hejlík s tím, že by školku ve Vršovicích hned každému doporučil a Vojta v ní nikdy neměl žádný problém.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lukáš Hejlík (@lukashejlik)

Hejlík ukázal Vojtu soustředěného uprostřed zkoumání papírového výtvoru, který nejspíš sám vyrobil. Fotka je sice momentkou, právě proto ale nejspíš zachycuje magický moment, který bude za čas snad vnímat i sám chlapec.

Herec následně fanouškům přiznal, že ačkoli má z nových věcí trochu obavy, on i jeho žena věří tomu, že je Vojta na první třídu základní školy skvěle připraven. „Jak tyhle nové začátky prožíváte vy?“ zeptal se závěrem. A podařilo se mu rozproudit poměrně bohatou debatu.

Smutné, až depresivní

Zatímco někteří sledující prý bohužel nemají takové štěstí a nejsou se školkami, kam posílají děti, úplně spokojení, řada rodičů s Hejlíkem souhlasí. „Nás zítra čeká pasování na školáka. To budou emoce v plném proudu,“ napsala jedna z fanynek.

„Za mě to bylo strašně smutné, až depresivní, když moje dcery odcházely z mateřské školy. Když jsem si představila, že už nepůjdou ke své značce v šatničce. A nejhorší byl snad moment, kdy si nesly domů ten svůj školkový hrnek a bačkůrky,“ svěřila se další.

Rodiče očividně vnímají situaci s dětmi ve školce úplně jinak, než samy děti. Jednou si ale společně na situaci zavzpomínají. A ti, kteří k tomu mají fotky, rozhodně nebudou litovat. Hejlík dobře ví, proč fotí každou chvíli, i takové, které se třeba na první pohled mohou zdát někomu nepodstatné.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články