Emma Stone dostala fanoušky fotografií s kočičkou. I vy se nad ní budete rozplývat

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
emma stone
emma stone

Oscarová herečka Emma Stone vyvolala v mediálním světě poprask, když se objevily zprávy o jejím těhotenství. Prvního potomka čeká se svým manželem Davem McCarym. A fanoušci věří, že bude skvělou maminkou. Dokazuje to fotografie, s níž se s nimi před několika týdny podělila.

Američanka, která získala cennou sošku Oscar za výkon ve filmu La La Land se na mateřství a založení rodiny velmi těší.

„Vždycky chtěla rodinu a nemůže se dočkat, až bude matkou. Je vděčná za to, že během těhotenství může být doma a nepracovat dlouhé dny na place,“ uvedl zdroj herečce blízký.

Těhotenství prožije v Malibu

Vypadá to tedy, že rusovlasá kráska stráví většinu svého těhotenství ve svém domě v Malibu. Těžko najít ideálnější místo než dům u oceánu, který vybízí k aktivnímu trávení času venku.

O tom, že bude Emma skvělou matkou, fanoušci nepochybují. Nedávno je totiž rozněžnila fotografie, na níž se mazlí s kočkou bílo-šedé barvy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Emma Stone (@_emmastoneofficial_)

Zda se jedná přímo o jejího domácího mazlíčka, nebo kočku někoho jiného, nevíme, jisté však je, že jí to s živým tvorem v náručí velmi slušelo.

To si myslí i fanoušci, kteří tuto fotografii zasypali srdíčky a dalšími pozitivními emotikonami.

Kočka, co vypadá jako Emma

Ostatně to není poprvé, co Emma zbořila internet svou fotografií, která má něco společného s kočkou.

Někdo totiž objevil kočku, která má stejně velké a pronikavé zelené oči jako tato krásná herečka. Udělal z ní koláž a virální hit byl na světě.

Kromě narození dítěte letos Emmu čeká i uvedení filmu Cruella, v němž ztvárňuje titulní roli a jehož premiéra je naplánována na květen.

Autor: Alice Konopásková


Související články