Emma Smetana o výchově dětí: Ona je přísná maminka, Jordan Haj je ten hodný policajt

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Emma Smetana
Zdroj: Profimedia

Emma Smetana zastává při výchově svých dcer postupy, se kterými by možná mnoho maminek nesouhlasilo. Ona sama ale tvrdí, že především chce, aby měly řád. Rozhodně je tak nerozmazluje. Její partner Jordan Haj je naopak podle ní v tomto ohledu ten mírnější rodič.

V minulosti Emma několikrát pro své dcery sháněla chůvu. Její požadavky byly ale velmi náročné. Poprvé se pokoušela dětem najít paní na hlídání v roce 2022. Vybraná žena se ale podle všeho neosvědčila. O rok později pomocí sociálních sítí hledala herečka pomoc znovu.

„Absolutní časová flexibilita, rezignace na volné víkendy, černý smysl pro humor, nadhled trpělivost, laskavost v DNA. Obsedantně kompulzivní porucha výhodou, navzdory všem snahám Lennonky a Arielky žít ve squattu trváme na 100% čisté a uklizené domácnosti,“ napsala tehdy.

Malé dítě na mejdanu

Ačkoli Emma v minulosti pronesla, že showbyznys není nic pro děti, v roce 2018 se objevila informace o tom, že svou tehdy rok a půl starou dceru vzala s sebou společně s partnerem na divoký večírek. Dívka si nejspíš akci příliš neužila a možná i to byl podnět k tomu, že později pár začal pátrat po někom, kdo by jim v podobných situacích dcery pohlídal.

U velké řady maminek vyvolala kontroverzní reakce také informace o tom, že Emma chodila se svou malou dcerkou spát ve 2 v noci proto, aby pak mohli s partnerem ráno odpočívat do pozdního dopoledne.

Od té doby se toho ale hodně změnilo. První dcerka, která se narodila v roce 2016, vyrostla, páru se narodilo v roce 2021 druhé miminko. Jakým způsobem vychovává slavná dvojice své děti dnes?

Hodný a zlý policajt

Emma zastává spíše přísnější výchovu dětí. Chce, aby její dcery odmalička věděly, že život se s nikým nemazlí. Jak ale přiznala pro iGlanc, její partner je naopak ve vztahu ten „hodný policajt“.

„Myslím si, že je zdravé, když je v tom páru hodný a zlý policajt. Já jsem od přírody spíš zlý policajt, takže to pro mě neznamená žádný velký herecký výkon. Jordan je ve znamení Vah, má rád harmonii a vesměs je to hodný člověk,“ vysvětlila.

Zdroj: iGlanc, Blesk pro Ženy, Prima Ženy, Super, iDNES, Deník, Kafe

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články