Emma Smetana neunesla kritiku Elišky a Damiána. Diváci jsou pro ni evidentně lidé s podřadným názorem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Emma Smetana
Zdroj: Nextfoto

Když patříte mezi celebrity, je zkrátka třeba se připravit na to, že někdy se objeví i kritika. Nový seriál Eliška a Damián s Emmou Smetanou a Robertem Urbanem v hlavních rolích u diváků nezabodoval. Představitelka hlavní ženské role to ale na svém instagramu příliš nevylepšila, kritiku totiž očividně neunesla.

Dlouho očekávaný seriál si diváci mohli pustit poprvé v sobotu večer na Primě. Ihned po skončení prvního dílu se na stránkách televize i na sociálních sítích začala objevovat kritika.

Tohle se nepovedlo

Internet se zaplnil negativními názory. „První díl byl i můj poslední. Stejně všichni víme, jak to skončí, jen to bude natažené na bambilion dílů. Zápory: Prkenná Emma Smetana, song a vše ostatní,“ píše na ČSFD jeden ze sledujících. Snímek zde má prozatím hodnocení 7 %.

„Bože proč? Jedna velká katastrofa. Emma Smetana by se měla držet moderování, s herectvím to nemělo nic společného. I ostatní výkony na bodu mrazu. Děj o ničem, splácanina,“ zní slova dalšího z komentujících.

Kritiku prý přijme jen od blízkých

Že se někdy něco nepovede, to se dá v showbyznysu očekávat. Celebrity by měly umět přijmout kritiku a postavit se jí čelem.

Emma Smetana to ale vidí jinak. Roli prý vzala především kvůli své dceři. „Jelikož Lennonka je nadšená, považuji misi za splněnou,“ uvádí.

Podle herečky nedává mnoho kritických komentářů smysl. Často jsou psány anonymně. „Jedna paní na facebooku včera hrdě prohlásila, že to nevydržela ani do první reklamy. Zajímavé. Během prvního dílu se neodvysílal ani jeden reklamní blok,“ píše Smetana.

Emma se ale už asi nezamyslela nad tím, že reklamy jsou během seriálů běžné, a „jedna paní z facebooku“ tak ani nečekala, až se nějaká objeví. Proto ani nemohla vědět, že žádná nebyla. Tento hereččin argument se tedy vůbec nepovedl.

Desítky komentářů se podle Smetany nesou ve vulgárním duchu, takže je ani nemůže na své sociální síti zmínit.

„Čtu to jako důkaz toho, že míra přednasr**osti je ve společnosti obrovská,“ dodává. A nemá prý v plánu si z podobných názorů cokoli dělat.

„Co je pro mě rozhodující a směrodatné? Subjektivní názor nás, co jsme tomu věnovali měsíce práce. Pohled mých blízkých, pohled profesionálních kritiků. Objektivní řeč čísel,“ napsala na svém instagramu s tím, že od ostatních si svou práci zkazit nenechá.

Obyčejní diváci jsou teď pro ni evidentně lidé s podřadným názorem. Přitom ještě před premiérou mluvila jinak.

V rozhovoru pro Super seriálová Eliška uvedla: „Já tomu seriálu přeju, aby ho diváci ocenili v tom největším množství, protože je to jediné rozhodující měřítko, bavíme-li se o prime time seriálu pro komerční stanici.“

Zdá se, že pokud budou diváci seriál kritizovat, nejedná se pro Emmu o nic víc než jen o pouhá slova někoho, kdo nedokáže mít na věc odborný názor.

Pokud ale seriál bude mít sledovanost a lidé ho pochválí, je to naopak důkaz toho, že se povedl…

Zdroj: Extra, Super, Instagram, ČSFD

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články