Emma Smetana a Jordan Haj schytali kritiku za modely z Varů. Lidem se nelíbí ani Jordanův knír

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Emma Smetana Jordan Haj
Zdroj: Nextfoto

Na filmovém festivalu v Karlových Varech se chce většina celebrit blýsknout s co nejlepším outfitem. Nejspíš se o to pokoušeli i Emma Smetana s partnerem Jordanem Hajem. Jenomže jak se ukázalo, lidem jejich módní styl tentokrát do oka příliš nepadl.

Ačkoli zpočátku v to Emma ani nedoufala, dnes s Jordanem tvoří pár už pěknou řádku let. Za tu dobu se už mnohokrát ukázali ve společnosti a obvykle měli od fanoušků kladné ohlasy. Tentokrát je to ale trochu jinak.

Tohle se nepovedlo

Už v minulosti předvedla dvojice svou lásku pro extravaganci. Jenomže letos to zašlo tak daleko, že se Emma i Jordan dočkali na sociální síti výrazné kritiky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Emma Smetana (@emmasmetana_music)

Zpěvačka sdílela na svém instagramu fotografii, kde ukázala, že na festival do Varů vyrazila v džínové sukni a vestě, navíc s růžovou kabelkou v ruce a slunečními brýlemi na očích.

Její partner se s ní barevně sladil a doplnil model o pletenou červenou tašku přes rameno.

Jenomže zatímco se oba na fotkách usmívají a působí sebevědomě, sledující to vidí jinak. Kritikou tedy rozhodně nešetří.

Všechno špatně

Lidem se nelíbí vlastně prakticky nic. Negativní komentáře schytali jak Emma, tak i Jordan, a to nejen ohledně outfitu.

„Nezlobte se, vždy vám to sluší oběma, ale tentokrát se mi nelíbí ani účes, ani outfit, ani boty. Vlastně mám neodbytný pocit, jako že jste mířili na jinou akci… No nevím,“ napsala uživatelka Plantae.

„První na mě vyskočila Daniela Peštová v úžasné róbě ve Varech… a pak tohle… To nevymyslíš,“ porovnává paní Petra. „A ten knír je příšerný,“ rýpla si pak do Jordana sledující Milena.

Celkově se očividně tento pár do vkusu fanoušků netrefili. Snad si z komentářů oba něco vezmou a příště zvolí něco trochu méně odvážného a více společenského.

Zdroj: Instagram, Kafe, Lifee

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články