Emma Drobná změnila barvu vlasů, je z ní bruneta. Taky zatočila s vyděračem

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
emma drobna
Zdroj: Nextfoto

Emma Drobná, vítězka SuperStar z roku 2016, si v poslední době zkusila stinné stránky popularity a rozhodla s k razantnímu kroku – zrušila si svůj profil na sociální síti Instagram. Tím však rozhodně neskončila a rozhodla se udělat razantní změnu i ve svém vzhledu.

Emma Drobná je již nějaký ten pátek šťastně zadaná a nemilá situace, kvůli které zrušila účet, se týkala i partnera.

Únik soukromých dat

Emmin partner je bývalý fotbalový reprezentant Filip Šebo a právě s ním natočila Emma video, které vložili na její instagram.

Ukázalo se, že se stali dalšími známými osobnostmi, kterým byly odcizeny soukromé a citlivé materiály. Díky těmto datům pak byli vydíráni, což určitě není příjemná situace.

S úniky dat se roztrhnul pytel, potýkaly s tím i herečky Dominika Kavaschová či Zdena Studenková.

Ve videu společně uvedli, že je daná osoba doslova vydírá a vyhrožuje jim. Za to, že dané citlivé materiály nezveřejní, chce neznámá osoba peníze. Video natočili proto, aby varovali ostatní uživatele, ale také aby sdělili, že oba ruší své účty na Instagramu. Zda je toto rozhodnutí konečné, či se za nějaký čas na sociální sítě vrátí, to není z jejich projevu jasné.

emma drobna

Zdroj: Nextfoto

Změna image

Pro známé osobnosti je zrušení instagramu velkým krokem, protože právě přes něj navazují různé spolupráce a je i velkým zdrojem jejich příjmů. Z pochopitelných důvodů se však Emma Drobná obává dalších útoků.

Dá se tedy říci, že zrušení účtu je velkým krokem. Ale Emma není troškař a udělala další velký krok – změnila barvu vlasů. A tak již není blondýnka, jak ji známe, ale je z ní bruneta.

Co se nás týče, tento krok velmi chválíme. Emmě nová barva totiž velmi sluší.

Zdroje: Instagram, Kafe

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články