Emily Blunt má zajímavý styl výchovy dětí. Tají před nimi něco, čím se jiné herečky chlubí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Emily Blunt
Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Některé slavné osobnosti se snaží držet své děti daleko od světa showbyznysu. Jiné osobnosti pak ze svých dětí dělají slavné hned po narození a chlubí se s nimi všude, kde je to jen možné. Jak je na tom slavná herečka Emily Blunt se svým partnerem Johnem Krasinskim?

Emily Blunt je britská herečka. Velice se proslavila díky filmům Ďábel nosí Pradu, Královna Viktorie či Čarovný les. V minulosti získala pět nominací na Zlatý glóbus a domů si odnesla několik dalších cen.

Chtějí pro své děti jen to nejlepší

Emily v minulosti randila se zpěvákem Michaelem Bublé. V roce 2008 se seznámila s americkým hercem Johnem Krasinskim. Ten je známý z filmů Kněz je poděs, Všude dobře, proč být doma a další.

Emily má společně s Johnem dvě děti. V roce 2014 se manželům narodila dcera Hazel, v roce 2016 druhá dcera Violet. Rodiče se však rozhodli pro trochu zajímavý styl výchovy. Nechtějí, aby jejich děti věděly, že jsou potomky slavných rodičů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Emily Blunt (@emilybluntofficial)


Emily během nedávného rozhovoru pro The Sunday Times vysvětlila, proč chce, aby její děti zůstaly mimo objektivy. „Byla bych ráda, kdyby se o naší slávě dozvěděly co nejpozději. Nechtějí vědět, co dělám, a ani se jim nelíbí, když se nalíčím.“

Dcera se dozvěděla pravdu

Britská kráska uvedla, že se její starší dcera Hazel před nedávnem dozvěděla o slávě svých rodičů, když jí o tom řeklo jedno z dětí ve škole. Domů pak dorazila a rodičů se zeptala, zda jsou slavní.

Rodiče si však nepřejí, aby se děti cítily povýšeně nad ostatními spolužáky, a proto o svém povolání nemluví. Pro své děti chtějí jen to nejlepší a také jim chtějí dopřát klidné dětství bez zbytečného stresu.

V rozhovoru byla Emily dotázána, zda by chtěla, aby se její děti věnovaly herectví. „Bože ne, prosím ne. Prosím, držte moje děti mimo jeviště.“ Je jisté, že se děti slavných herců jednoho dne dozvědí pravdu.

Do doby, než vyplave pravda na povrch, se pokusí Emily s Johnem držet děti od světa showbyznysu zatím dál.

Zdroj: BuzzFeed
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články