Eliška Bučková se ukázala na charitativní akci s novým partnerem. Stará se i o jeho dva syny

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
eliska buckova
Zdroj: Profimedia

Třiatřicetiletá Eliška Bučková o kariéru modelky už moc nestojí. Po poruše příjmu potravy, kterou si v minulosti prošla, se po uzdravení rozhodla ve svém životě vydat jiným směrem. A to jak kariérně, tak i v osobním životě.

Bývalého partnera Jakuba Vágnera vyměnila za rozvedeného otce dvou dětí. Modeling zase za několik jiných koníčků. Hodně se teď zabývá plánováním dětských akcí. Navíc založila folkrockovou kapelu Moravians.

Ze dne na den se z ní stala maminka dvou dětí

Pokud zrovna nemají koncert nebo něco neorganizuje, dělá náhradní maminku dvěma nevlastním synům. Přiznává, že jí k srdci nepřirostl jenom přítel Radek, ale i oba kluci, ačkoliv si s nimi ze začátku nevěděla úplně rady.

Jako bezdětná totiž k dětem přišla jako slepá k houslím. Láska k novému partnerovi byla ale tak silná, že se jeho děti naučila milovat.

„Díky Bohu, že mám ty zkušenosti z dětských táborů, jinak se přiznám, že bych si s kluky vůbec nevěděla rady, ale je pravda, že od té doby, co se s nimi znám, se můj život opravdu změnil,“ prohlásila při rozhovoru pro Extra.

eliska buckova partner

Zdroj: Profimedia

Chtěla by si partnera v budoucnu vzít

Se svojí novou rodinou se snaží trávit většinu svého volného času, prý kvůli ní dokonce zanedbává kamarádky. Je ale podle svých slov teď poprvé doopravdy šťastná.

Dokonce si prý dokáže představit, že by se jejich rodina v budoucnu rozrostla o dalšího potomka. Nejdřív ale čeká na žádost o ruku, miminko nechce dřív, než si s Radkem řeknou své ano.

Pochází totiž z tradiční rodiny a svatba je pro ni v životě opravdu důležitá. „Je to pro mě největší možné vyznání lásky,“ svěřila se ve zmíněném rozhovoru.

Jak se k tomu postaví Radek, s nímž se v pondělí objevila na charitativním bazaru a který už má jedno neúspěšné manželství za sebou, je zatím ve hvězdách.

Zdroj: Profimedia, Extra

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články