Eliška Bučková: S ženatým milencem už se netají. Naopak se chlubí společnými fotkami

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eliska buckova
Zdroj: Profimedia

Když někdo odvede ženatého muže od manželky, je jasné, že si zadělává na problémy. A ve světě showbyznysu, kde se o rychlé šíření informací starají novináři, platí tohle pravidlo dvojnásob. Česká modelka Eliška Bučková to bohužel před nějakým časem zjistila.

S ženatým milencem strávila noc a pak si na ni před barákem počkala jeho manželka. Alespoň tak se o tom mluvilo v médiích, sama Bučková se k tomu ale tehdy odmítala vyjádřit. Není se čemu divit, nejspíš nestála o další problémy.

Pohledný vysoký muž ji navštěvoval velmi často v jejím bytě, bylo jasné, že si spolu užívají společné noci, ale spekulovalo se o tom, komu dá nakonec krasavec přednost. Teď to vypadá, že už si vybral a že právě Bučková je jeho číslo jedna.

Odmítla se vyjadřovat

„Nezlobte se, k tomu se nebudu vyjadřovat!“ Tak zněla jediná slova, která tehdy k celé aféře řekla Bučková deníku Blesk. Ta po rozvodu s rybářem Jakubem Vágnerem právě pozornost médií nevyhledávala a situace jí příliš do karet nenahrávala.

Média se tak musela spokojit s tím, že její vyjádření nedostanou. Ale netrvalo to dlouho. Ačkoli ještě před časem modelka veškeré informace ze svého soukromí tajila a fanoušci mohli jen spekulovat, teď se situace změnila.

Eliška Bučková totiž na své sociální síti zveřejnila zamilovanou fotku, která značí, že s partnerem jsou teď už šťastný pár a nic jim nebrání, aby se o tom vyjadřovali veřejně. Mnohé fanoušky to zaskočilo, i tak to ale vypadá, že jí to přejí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eliska Buckova (@eliskabuckova_official)

Večerní romantika

Fotografii, na které je Bučková s partnerem zezadu, okomentovala modelka pouze jednoduchými dvěma slovy: „Magický úplněk.“ Jen to stačilo k tomu, aby jí celá řada fanoušků začala závidět vztah jako z pohádky.

Muž, kterého objímá, je asi o hlavu vyšší než ona, a není tak téměř žádných pochyb, o koho se jedná. Ačkoli ona jeho identitu ještě neprozradila, dalo by se nyní očekávat, že dříve či později se fanoušci dozví celou pravdu.

Pár si měl podle všeho užívat romantický pobyt v rezortu nedaleko Jičína, kde se spí buď v dřevěných domcích na stromech, nebo v nafukovacích iglú. A taková informace by se nejspíš na veřejnost nedostala, kdyby se nejednalo o oficiální pár. Více informací ale prozradí jedině čas.

Zdroj: Blesk, sip.denik.cz, ahaonline.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články