Eliška Bašusová má covid. Mrzí ji, že to už dnes není cool

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eliska basusova
Zdroj: Profimedia

Dcera Miroslava Hanuše má covid. Sedmadvacetiletá herečka Eliška Bašusová, která se proslavila v seriálu Ulice, informovala své fanoušky na instagramu o tom, že ačkoli už pandemie povolila, neznamená to, že už mezi námi není vůbec. Bohužel se u ní projevil koronavirus v poměrně závažné formě.

„Přitáhli jsme domů covid. Načasování perfektní,“ napsala s náznakem ironie Bašusová na své sociální síti. Následně objasnila, že se její rodina právě stěhuje. „Kryštof zrovna nastoupil rodičovskou, v naší střešní karanténě je v těchto dnech asi 45 °C,“ postěžovala si.

Bohužel zatímco řada lidí měla průběh velmi mírný, a i některé celebrity v minulosti informovaly o tom, že jim v podstatě nic nebylo, u Bašusové je to jinak. Kromě špatného načasování ji covid pořádně potrápil i nevolnostmi, se kterými si pár dní poleží.

Už to není cool

Bašusová sice leží a odpočívá, zároveň ale rozhodně nezahálí a fanouškům si postěžovala ve velkém. Nejprve napsala, že v dnešní době už vlastně není covid ani cool. Trochu to vypadá, jako by ji mrzelo, že si neprošla nemocí už před časem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eliška Bašusová (@el_izabeta)

„Kafe chutná jako teplá voda s pěnou, zmrzlina je jenom studená hmota. Dietka do plavek značka ideál,“ oznámila s tím, že to má očividně i nějaké ty výhody. Dodala, že nejhorší na tom všem je uklidnit nevybouřené batole, které se nemá doma jak zabavit.

„Naštěstí nás horečky opouštějí a bolesti ustávají,“ napsala Eliška závěrem. Zdá se, že brzy bude zase všechno v pořádku. Je však jasné, že jim nemoc doma pořádně zkomplikovala situaci a nějaký čas se budou s jejími následky potýkat.

Podpora fanoušků

Fanoušci si dobře uvědomují, jak náročné to pro rodinu musí být psychicky i fyzicky. Proto se snaží alespoň minimálně oblíbené herečce z Ulice pomoci a posílají pozdravy, přání brzkého uzdravení a pozitivní energii. Někteří se dokonce svěřují s vlastními příběhy.

Eliška ví, že není v situaci sama, protože někteří z lidí v poslední době prožili něco velmi podobného. „Přeji vám brzké uzdravení. U nás měl malý nedávno covid, jeden den jenom pil, bylo mu strašně,“ svěřila se jedna z maminek.

„Tak hlavně ať je vám brzy co nejlépe. Ta vedra v současné době jsou úmorná sama o sobě, přeji hodně sil,“ vzkázal další sledující. Podpora fanoušků je pro Elišku rozhodně důležitá, a ona i rodina se tak snad díky ní brzy postaví opět na nohy.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články