Eliška Balzerová vařila s Janou Švandovou v mládí klukům guláš s afrodiziakem. Pak čekaly, co to s nimi udělá

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Balzerova Eliska
Zdroj: Nextfoto

Eliška Balzerová patří bezpochyby k našim nejlepším herečkám. Sympatická dáma nedávno úplně odzbrojila moderátora Honzu Dědka. V jeho pořadu totiž na sebe dokázala prozradit hříchy mládí, a to včetně experimentu s lehkými drogami a afrodiziaky.

Eliška Balzerová na začátku své herecké kariéry dostávala role nevinných dívek či naivních mladých žen, jejichž nezkaženost byla téměř až hmatatelná.

Zkazila ji Švandová

Jak ale nedávno prozradila herečka v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, realita byla trochu někde jinde. A mladé Elišky bylo už při studiích JAMU „dost“.

Za vše ale údajně mohla její spolubydlící Jana Švandová. „Dali ji na koleji ke mně na pokoj na převýchovu. Byla divoká a já jsem byla holka z vesnice,“ řekla iDNES v rozhovoru.

Marihuana z Paříže

Efekt to mělo ale opačný, místo aby se Jana uklidnila, tak Eliška začala pořádně divočet. Herecká kolegyně ji naučila kouřit, a dokonce spolu vyzkoušely i marihuanu.

„Jana studovala francouzštinu, a když se vrátila ze stáže z Paříže, přivezla semínka marihuany,“ začala vyprávět herečka. Semínka tedy společně se Švandovou zasadily a rostlina jim opravdu vyrostla.

„Nadrolily jsme si to, koupily si papírky, smotaly, sedly jsme si, nechaly to projít hlavou. A nic. Bylo nám děsně blbě, ale žádnej efekt,“ popsala své zklamání moderátorovi.

Kluky lákaly na speciální guláš

To ale nebylo jedné, co dívky spolu prováděly. „Vařily jsme guláš z býčích koulí a zkoušely, jestli to na ně bude působit,“ přiznala bez obalu herečka.

Býčí žlázy jsou totiž známé afrodiziakum. „Je to moc dobrý maso, chutná to jako telecí,“ doplnila ještě známá herečka. Otázkou zůstává, zda by s ní souhlasili i oni konzumenti, kteří zřejmě netušili, co vlastně ochutnávají.

Zdroj: Aha!, iDnes

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články