Ed Sheeran se s rakovinou své ženy srovnává těžce. Napsal 7 písní za 4 hodiny

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Ed Sheeran
Zdroj: Profimedia

Ed Sheeran je pravděpodobně jedním z nejpopulárnějších britských zpěváků. Zapsal se do povědomí svými hity I See Fire, Perfect nebo Thinking Out Loud. Právě kvůli poslední zmíněné písničce v současné době čelí soudům. A to není to jediné, co ho v životě momentálně trápí. Jeho žena je totiž vážně nemocná.

Sheeran bojuje s tvrzením, že jeho hit Thinking Out Loud je plagiátem klasického Let’s Get It On od Marvina Gaye. Písnička se přitom v roce 2014, kdy byla vydána, vyhoupla na špičky britských hitparád.

Při své obhajobě Ed několikrát uvedl, že neumí číst noty, písničky hraje podle toho, jak mu zní. „Nejsem nejlepší kytarista světa,“ uvedl podle serveru LADbible přímo u soudu.

Přestože jde o závažné téma, jeho soudní boj je v současné době až problémem číslo dva.

Jeho žena má rakovinu

„Na začátku roku mi byla diagnostikována rakovina, což byla obrovská rána,“ říká na začátku nového dokumentu o Edu Sheeranovi jeho manželka Cherry Seaborn.

„Donutilo mě to masivně přemýšlet o naší smrtelnosti. Dříve jsem se podobným řečem vyhýbala, ale tohle mě přimělo přemýšlet. Kdybych zemřela, co jsem po sobě vlastně zanechala?“ cituje její slova server People.

S bolestí se vyrovnává psaním písní

Ed Sheeran je rakovinou své ženy zdrcený. Když se zprávu dozvěděl, bylo to pro něho velmi těžké. Napsal údajně sedm písniček během čtyř hodin, aby se vyrovnal se svými pocity.

„Lidé mě vnímají jako zpěváka. Ale já jsem také muž, přítel, manžel,“ vysvětlil s tím, že zdraví jeho ženy je teď pro něj na prvním místě.

V současné době se na svět dostalo hudebníkovo nové album s názvem Subtract. Na tom pracoval dlouhé roky, během posledních měsíců zpracoval své nejtemnější a nejsmutnější myšlenky.

„Psaní písniček je moje terapie. Pomáhá mi to utřídit si pocity. Běz možnosti sepsat své myšlenky do písní bych byl ztracen,“ vysvětlil pro server Heart.

Zdroj: Lad Bible, Heart, People

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články