Easy, rychlé a dobré. Patricie Pagáčová sdílela se sledujícími recept na cheesecake

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Patricie Pagacova
Zdroj: Nextfoto

Patricie Pagáčová je nejen herečka, ale také žena, která se umí postarat o svou rodinu. Už několikrát předvedla, že v kuchyni se umí otáčet, tentokrát sledujícím na instagramu prozradila, že připravit zvládne i skvělý cheesecake. A s receptem na něj se rovnou podělila.

V minulosti podle serveru Kinotip2 Pagáčová prozradila, že miluje především sýry a sladkosti. Na její postavě to ale není vidět. V kondici se prý udržuje především cvičením.

V kuchyni se střídají

I když Pagáčová je v kuchyni jako doma, podle jejích slov je na tom její manžel ještě o něco lépe. „Můj muž vaří úžasně, mnohem líp než já a baví ho to víc. Já ráda peču a jeho to právě baví v té kuchyni, takže to máme takhle rozvržené,“ přiznala nedávno pro Extra.

A že jí pečení doopravdy jde, ukázala teď Pagáčová na svém instagramu. Tam se totiž se širokým úsměvem podělila o barevný cheesecake zdobený jahodami a borůvkami, a dokonce s fanoušky sdílela recept.

Rychlý, snadný, dobrý

Patricii prý mnoho lidí psalo s prosbou, zda by se o recept na dort nepodělila. A ona nakonec souhlasila. „Tak tady ho máte. Je to fakt easy, rychlé a dobré, ale je fajn udělat ho den předem, aby se pěkně rozležel,“ poradila.

Na snímku vypadá dort opravdu lahodně a podle hereččina úsměvu je s ním sama kuchařka velmi spokojená. „Ten vršek udělejte kdyžtak až v den konzumace, aby to ovoce nebylo unavené,“ dodala ještě drobnou radu na závěr.

Sledující jsou nadšení, někteří Patricii vzkazují, že dort brzy vyzkouší, jiní ho už dokonce s menšími změnami někdy dělali. „Je luxusní, už jsem ho podle vás pekla několikrát. Jen toho cukru dávám méně,“ podotýká paní Michaela.

Sama herečka si se svou postavou sladké může dovolit. Jak sama říká, na své figuře pracuje a jednou za čas si tak může dovolit zhřešit. Kromě cukru je navíc dort plný samých zdravých věcí.

Zdroj: Instagram, Extra, Kinotip2

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články