Dvojčata Báry Basikové už jsou velké holky. Podívejte se, jak krásně vypadají

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
bára basiková
Zdroj: Profimedia

Bára Basiková je slavná česká zpěvačka, které je dnes padesát osm let, ale její vzhled o tom rozhodně nevypovídá. I na trojnásobnou matku totiž vypadá velmi dobře.

Proslavila se především jako muzikálová zpěvačka. Zahrála si v Johance z Arku, Kleopatře a Jesus Christ Superstar. Zpívat ale začala už v 80. letech, kdy vydala se skupinou Precedens první desku s názvem Doba ledová.

Až v 90. letech vydala svou první sólovou desku, kterou pojmenovala po sobě Bára Basiková. Dodnes vystupuje na velkých pódiích, věnuje se zpěvu a podílela si i na dramaturgii několika desek svých hudebních kolegů.

Dcerám občas půjčuje i oblečení

Bára Basiková otěhotněla celkem dvakrát. Kromě syna Theodora už dříve porodila dvě dcery, Marii a Annu, kterým je dnes dvacet pět let.

Ty se společnosti nebojí a svou matku doprovázejí rády na koncerty i jiné akce. Poté, co se jednou společně objevily na módní přehlídce, Basiková přiznala, že dcery po ní podědily vkus na oblečení.

Na módě si prý Anna s Marií zakládají už odmalička, i když samozřejmě jako každé děti občas protestují proti tomu, co jejich matka sama nosí.

Na druhou stranu jsou ale rády, když si v šatníku slavné zpěvačky mohou něco vypůjčit. Postavu totiž mají po mamince, takže jim skoro všechno sedí.

Bára Basiková dcery

Zdroj: Profimedia

To samozřejmě platilo víc před několika lety. Dnes už obě dospělé dívky jen málokdy vykrádají matce šatník. Výjimka ovšem potvrzuje pravidlo.

Jako malé byly „slavné dcery“

V rozhovoru pro média kdysi dívky přiznaly, že když chodily do školy, občas se jim ostatní smáli a schválně je provokovali tím, že jim pouštěli písničky jejich matky.

Nebylo to tak, že by sláva Báry Basikové přinesla dívkám na základce obdiv, spíše naopak. Jako „slavné dcery“ měly s některými spolužáky problémy.

Nikdy to ale naštěstí nepřerostlo v nic vážného a všechno bylo bráno v rámci legrace. I tak si ale také ony dokážou ze svojí maminky udělat legraci.

Když byly menší a jezdily s Bárou Basikovou v autě, kdykoli hrála nějaká její písnička v rádiu, raději ji prý přepnuly, jak sama zpěvačka přiznává.

Dnes vidí Anna i Marie matku jako velký vzor a jsou na ni hrdé. I když jako malé vnímaly jako otravné to, že jsou dcerou někoho slavného, dnes už vědí, že jejich matka to neměla snadné a musela se ke své slávě tvrdě propracovat.

Autor: Šárka Cvrkalová

Související články