Dvakrát vyhrál VyVolené a do Česka se vrací jen výjimečně. Nikdo neví, kde dnes Vladko Dobrovodský žije

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Vladko Dobrovodsky
Vladko Dobrovodsky

Když se řeknou VyVolení, většina lidí si vzpomene na Vladka Dobrovodského, sympatického muže s dlouhými vlasy, který se nezapomenutelně zapsal fanouškům do paměti. Kde dnes ale vítěz soutěže žije?

Vladko vyhrál poprvé soutěž v roce 2005. Znovu do vily nastoupil v roce 2013, kdy se opět probojoval na první místo, připomíná server Šíp. Od té doby o něm ale ve společnosti příliš slyšet nebylo.

Žije v zahraničí

Vítězství ve VyVolených mu v obou případech přineslo miliony. Ty se Vladko rozhodl utrácet v zahraničí. O tom, co se děje v České republice, prý už nemá žádný přehled. A ani ho vlastně mít nechce.

„Jsem od vás přes dva a půl tisíce kilometrů,“ uvedl před rokem pro server Expres. „V Česku nežiju už strašně dlouho let, nevím, co se tam vůbec děje. Jen občas zajedu za matkou, jinak se v Česku už vůbec nepohybuju,“ doplnil.

Kde žije, to ale říci odmítl. Poprosil média, aby se na něho nezlobila, že je už dávno jinde a na tento dotaz nechce odpovídat.

Neví o něm ani lidé z vily

Vladko v České republice ukončil kontakty s většinou lidí, pouze s výjimkou rodiny. O tom, kde se v současné době nachází, tak neví nic ani ostatní účastníci soutěže, kteří se s ním ve vile spřátelili.

„Vůbec nic netuším. Asi před rokem jsem četl v bulváru, že žije dva a půl tisíce kilometrů od ČR. A že pokud vyrazí domů, tak jen kvůli návštěvě své matky. Kde ale je dnes, těžko říct,“ uvedl pro Život v Česku Emil Zajac.

„S lidmi z vily se nestýkám, pokud někoho vyloženě nepotkám. Naposledy asi před dvěma lety jsem se viděl s Petrem Zvěřinou, to je celé,“ doplnil pak Jan Szenteczký, kterého lidé znají spíše pod přezdívkou Hanz.

Zdroj: Šíp, Život v Česku

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články