Dospělá dcera Martina Stropnického se s otcem vidí málokdy. Znáte ji hlavně z televizních seriálů

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
martin stropnicky
Zdroj: Nextfoto

Anička Stropnická je dospělou dcerou Martina Stropnického, který je velvyslancem v Izraeli a v současné době se rozvádí s herečkou Veronikou Žilkovou. Annu můžete znát hlavně z českých seriálů.

Anna dostala epizodní roli v novém kriminálním seriálu Šéfka, který bude vysílat televize Nova. Jako malá se svým otcem hodně cestovala, a tak není divu, že chodila do školky po různých zemích. Užívala si také moře a slunečních paprsků. Jak ale ona sama vzpomíná na dětství?

Procestované dětství znamená žádné přátele

Anička své dětství prožila hlavně v Itálii. „Jako děti jsme se radovaly, když jsme odtamtud odjížděly domů. Měly jsme tu babičky, dědečka, kamarády, cestování pro nás bylo složité,“ řekla herečka pro novinky.cz. Jako jedna z mála během prvních let života tolik dobrodružství, jako někdo za celý život.

Přiznala, že mají natočených spoustu videí, a to právě kvůli prarodičům, aby je viděli vyrůstat, když byli od sebe tak daleko. „Máme pěkné vzpomínky uchované na home videích, natáčeli jsme je hodně pro prarodiče, aby měli možnost vidět, jak žijem, rostem a kolik nám vypadlo zubů,“ svěřila se Anna.

anna stropnicka

Zdroj: Nextfoto

„Občas si je z nostalgie pustíme. Začnu hned vzpomínat a minulé Vánoce mě napadlo, že bych se na některá místa znovu podívala.“ Nyní už doba toho, že bychom nemohli vycestovat, pominula, ale Anička je velmi vytíženou herečkou.

Vidět ji můžete nejen v nováckém seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde si zahrála dceru primáře, ale věnuje se také divadlu. Doma na ni čeká partner ze stejné profese a Anička na něm oceňuje především to, že chápe, jak může herectví brát čas.

Izrael by si jako místo k životu sama nevybrala

Její otec je velvyslancem v Izraeli, a to již od roku 2018. Sama Anička se s ním vidí málokdy, ale samozřejmě za ním létá na dovolenou. Jak ale přiznala, jako místo k životu by si vybrala jiné město, které by jí bylo bližší.

„Táta žije kousek od Tel Avivu, který mě dost překvapil. Působí jako takový izraelský Manhattan. Mísí se v něm různé kultury, náboženství. Fungují tam odvážné kluby, jako turistický cíl úžasné, ale na žití bych si vybrala jiné místo,“ přiznala se herečka, kterou můžete vidět v novém seriálu Šéfka.

„Seriál ukáže, jak se velmi snadno sami vyšetřovatelé dostanou do centra zločinu a stanou se tak nejen podezřelými, ale i oběťmi,“ uvedli o něm tvůrci pro Blesk. Anička si zahraje pouze epizodní roli, ale od seriálu jsou velká očekávání.

Zdroj: novinky.cz, blesk.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články