Dominika Štáfková odhalila svatební fotografie. S hercem byla zábava i během focení

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jakub dominika stafkovi
Zdroj: Nextfoto

Jakub Štáfek do toho nedávno praštil, a jak se ukázalo, svatba byla opravdu obrovská a plná legrace. Jinak by to ani být nemohlo, vždyť Štáfek je herec, který má komediální talent.


Jeho manželka Dominika, která je také maminkou jejich potomka, zveřejnila na svém instagramu několik fotografií právě ze svatebního focení. Jsou na něm vidět oni dva v různých polohách, a to nejen ve svatebním, ale také v plavkách. A focení si oba moc užili.

Veselka se povedla, Štáfkovi se splnilo všechno, co si přál

Jakub Štáfek se proslavil v seriálu Ulice, ale nyní září na filmových plátnech v komedii Vyšehrad: Fylm. Dostal také roli v seriálu Hořký svět, a daří se mu tak ve všech směrech. Veselka byla plánovaná, ale tajná, snímky z ní ukázal až kamarád Štáfka, Václav Matějovský.

Jeho žena Dominika se ale rozhodla podělit s fanoušky o další snímky, které má nejraději. Na nich můžete vidět nejen vysmátou Dominiku, ale také herce, který si neodpustil zábavné grimasy přímo na fotoaparát.

Už před nějakou dobou mluvil Štáfek o tom, že chce stihnout film, svatbu i rekonstrukci. První dva body má úspěšně za sebou, nyní už stačí pouze zařídit pohodlné bydlení. Svatba dopadla na výbornou, herec svou novomanželku nosil na rukou.

Dominice to velmi slušelo a vypadala jako princezna. Její den D byl podle jejích představ a hlavně bez přítomnosti fotografů. Letos se krásnému páru narodila dcera Olivie, která podle Jakubových slov změnila jeho život.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dominika Štáfková (@dominikastafkova)

Chtěl kluka, na dcerku si bude muset pořídit zbrojní pas

„Jsem rád za dcerku, vážně. Prvoplánově chceš kluka, ale já si osobně myslím, že mě kluk do budoucna nečeká, já budu holčičkový. Cítím, že mi budou zvonit šestnáctiletí kluci na dveře a já si budu rvát vlasy, že to mám za to všechno, co jsem ženským způsobil,“ řekl v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

„Do té doby budu mít zbroják,“ řekl s úsměvem. Herec se netají ani tím, že byl dříve pořádný gauner a byly ho plné noviny zejména proto, že ho často načapaly opilého. „Byl jsem teď ve Varech, ráno jsem šel s kočárem po kolonádě a viděl jsem ty opičky, ty zrůdičky nad ránem.“

Uvědomil si, že takhle vypadal taky, a rozhodně už do takového stavu své tělo dostat nechce. Ale neříkám, že někdy v budoucnu neupustím páru, nerad bych ze sebe dělal asketu,“ říká. Raději se ale věnuje sportům, hlavně těm bojovým.

Zdroj: 7 pádů Honzy Dědka, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články