Dominika Myslivcová vyplenila Pařížskou. Z jejího nákupu si sednete na zadek

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
dominika myslivcová
dominika myslivcová

Česká blogerka a instagramová hvězda Dominika Myslivcová si nebojí přiznat, že miluje luxus. Celý život v něm žije a bere ho jako přirozenou součást svého života. I přes pandemii vyrazila na nákupy do Pařížské.

V prostředí sociálních sítí se objevuje od svých 11 let. Sama sebe definuje jako blogerku, youtuberku, zpěvačku a herečku. Narodila se v Ostravě, ale nyní žije v Praze.

Miluje růžovou, která je jedním z jejích poznávacích znaků. Velmi ráda nakupuje, a tak se často spekuluje, kdo je sponzorem jejích neskromných nákupů.

Kdo je skutečně jejím partnerem?

Ve společnosti je nejčastěji viděna s bývalým automobilovým závodníkem Antonínem Charouzem. Ten letos oslaví šedesáté sedmé narozeniny.

Antonín má být jen manažerem Dominiky, která zarytě tvrdí, že jde o čistě pracovní vztah. Zatímco jejím dlouhodobým životním partnerem má být cizinec.

S jiným mužem ale viděna nebyla, společnost tak nabývá dojmu, že partnerem je právě Charouz, se kterým ji dělí věkový rozdíl čtyřicet let.

V roce 2018 je prozradilo video bývalého šampiona Formule 1 Nikiho Rosberga z oslavy na jachtě v Monte Carlu. Na videu se k sobě dvojice měla až příliš, rozhodně víc, než je na pracovní vztah zdrávo.

Úvahy v médiích tak stále nekončí. Dominika vše popírá a Antonín se k situaci nevyjadřuje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dominika Myslivcová (@dominikamyslivcova)

Nákupy i v době pandemie

Velká milovnice nákupů utrácí zejména v Pařížské ulici v Praze, kde sídlí ty nejluxusnější světové značky.
Na sociální síti se pochlubila fotografií, kde má celý nákup pěkně vyskládaný, aby všechny tašky řádně vynikly.

„Prostě první shopping v roce. Bože, děkuji za výdejní okýnka na Pařížské, jinak když se na to tak koukám, tak si myslím, že jednou budu skvělá manželka. NIKDY nezbyde na milenky,“ zavtipkovala pod fotkou.

Samozřejmě se ihned strhla lavina spekulací, kdo nákupy platil a jméno Antonína Charouze se objevovalo často.

Uvidíme, kdy Dominika kápne božskou a prozradí, jak to ve skutečnosti je.

Autor: Naďa Brožová

Související články