Dominika Myslivcová sladila na výletě oblečení se svou sestrou a jejími dětmi. Bříško už se jí krásně kulatí

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Dominika Myslivcova
Zdroj: Nextfoto

Dominika Myslivcová se už zanedlouho stane maminkou. Se svým partnerem Zdeňkem čeká syna. Už teď ví, že se s ním brzy bude chlubit na sociálních sítích, jen tak každému ho ale neukáže.

Některé celebrity své děti vystavují na sociálních sítích denně. Třeba taková dcera Leoše Mareše je slavná, ani neví jak. Naopak jiní, jako třeba Eva Burešová, děti spíše skrývají. Jak to bude mít v tomto ohledu Myslivcová?

Neukáže ho všem

„Neodsuzuji ani jednu variantu. Je každého věc, jestli své dítě ukáže na sociálních sítích, anebo ne, každopádně si myslím, že budu patřit do skupiny těch, kteří se se svým miminkem chtějí pochlubit,“ cituje její slova Extra.

Myslivcová nemá v plánu miminko ukázat úplně všem. „Ukážu ho jen lidem, kteří mě skutečně chtějí sledovat. Zamknu si profil, takže tentokrát fakt jen moji followers,“ vysvětlila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dominika Myslivcová (@dominikamyslivcova)

Prozatím se chlubí bříškem

Prozatím se influencerka chlubí na instagramu fotografiemi s bříškem. Jelikož přiznala, že přibrala už 15 kilogramů, sledující ji chválí, jak se krásně kulatí.

Vidět je to například i z poslední fotky z návštěvy pražské zoo, kam vyrazila se svou mladší sestrou. Ta už trojnásobnou maminkou. Po dvojčatech přišla na svět její dcerka Nemia v roce 2021.

Všichni se na výlet krásně sladili, realita ale prý nebyla taková, jako na fotce. „Tak a teď se všichni tvařte, že jsme si to náramně užili a že jsme se vůbec nehádali, neuráželi, neřvali na celé kolo a že jsem celou zoo nefuněla jak parní válec a neodpočítávala sekundy do cíle,“ napsala ke snímku Dominika s humorem.

Zdroj: Instagram, Blesk, Extra, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články