Dominika Myslivcová opět dráždí sexy fotkami od moře. Tentokrát z Řecka

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
dominika myslivcová
dominika myslivcová

Dominika Myslivcová, která sebe sama popisuje jako youtuberku, zpěvačku a herečku, se za chvíli nejspíše odstěhuje k moři. Střídá jednu dovolenou za druhou a své fanoušky zásobuje sexy fotkami od moře. Kde je youtuberka nyní?

Po dovolené v Dubaji, kde si pořídila své nejdražší legíny, si potřebovala odpočinout znovu. Tentokrát v Řecku.

Nejdražší legíny

Jaké jsou vaše nejdražší legíny? Věříme, že ani kdybyste dali všechny své kousky dohromady, tak nedají dohromady cenu legín, které si Dominika pořídila v Dubaji.

Dominika totiž měla odlétat do Milána a čekání na letadlo se rozhodla zkrátit si v obchodě s oblečením. Do výběru nových legín se tak zabrala, že si přestala hlídat čas a letadlo jí uletělo.

Legíny samy o sobě tedy tak drahé nebyly, ale propadlá letenka do Milána a propadlé zaplacené ubytování už s jejich cenou pěkně zamávalo. Dominika slíbila, že je alespoň bude hýčkat, když už byly tak drahé.

Tou samou dobou se však vrátila do reality show Like House, takže vlastně není pořádně jasné, kde že to byla nebo měla být.

Jisté je však to, že si po tom všem potřebovala odpočinout, a tak se vydala do Řecka.

Dráždí luxusem

A že si odpočinek užívá, je jasné z její poslední fotky, kterou sdílela na instagramu. Dominika je na ní u krásně průzračného moře a v pozadí je vidět luxusní jachta.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dominika Myslivcová (@dominikamyslivcova)

A jak se ukázalo, být influencerkou není vůbec jednoduché. Znamená to být neustále v kontaktu s fanoušky a sdílet s nimi svůj život. Člověk už pak vlastně neví, co pořád psát. A to se přesně stalo i Dominice.

„Někdy prostě fakt nevím, co sem psát za popisek… 🙈 Takže asiii… miluju melouny?“ napsala k fotce s ovocnou mísou.

Na fotce to každopádně Dominice velmi sluší, což jí hned mnoho sledujících napsalo. Jiní jí zase radili, co třeba k fotce napsat.

Dominika si určitě do příště téma najde. Legíny už má, tak tentokrát by na letišti mohla zkusit koupit třeba šaty?

Zdroje: Instagram, OnlyU

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články