Dominika Mesarošová si užívala konec roku v plavkách na soukromé pláži v Egyptě. Pochlubila se partnerem i malým synem

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
dominika mesarosova
Zdroj: Profimedia

Dominika Mesarošová je úspěšnou modelkou a také je velmi aktivní na svém Instagramu, kde propaguje určité výrobky. Svým fanouškům poslala snímek s přáním do nového roku.

Dominika je velmi originální a svoje přání poslala s letním nádechem. S celou svou rodinou se nechala zvěčnit u moře. V zádech mají nejen vodu, ale ze snímku jsou cítit snad i sluneční paprsky. K fotografii připojila pouze jednoduché přání v angličtině, protože mezi jejími sledujícími jsou i cizinci.

Dominika se svou rodinou u moře

Dominika si umí užívat života i během koronavirové krize, za což tedy čelí občasné kritice od fanoušků, ale rozhodně si z toho nic nedělá. Na snímku skvěle ladí se svým partnerem Tomášem Novotným a malým synem Eliánem.

Modelka má na sobě dvojdílné plavky modré barvy, její partner zase plavkové šortky. Všichni tři se do objektivu usmívají, malý Elián drží oba dospělé za ruku. Dominika má navíc přes krk ještě malé modré pouzdro s foťákem.

Za nimi je vidět nádherné moře a také krásná obloha. Všichni si dovolenou užívají, a tak není divu, že si právě tento snímek Dominika vybrala k novoročnímu přání. Dobře je vidět také její tetování na levé ruce.

Bude znovu maminkou?

Dominika je kvůli covidu aktivní hlavně na sociálních sítích, na veřejnosti se zase tolik neukazuje. Užívá si s rodinou vánoční svátky po svém. Od fanoušků dostala několik přání zpátky.

Dominika miluje především Dominikánskou republiku, kam se velmi často vrací. Netají se tím, že má nejraději teplo, sluneční paprsky a teplé moře. Ráda vystavuje své tělo v plavkách a dobře ví, jak se na Instagramu prodat.

Nejnovější snímek však pochází z Egypta z luxusního resortu, ve kterém je prý modelka velmi spokojená. Podle snímku to navíc vypadá, že je Dominika znovu těhotná, otázky k tomu se v komentářích taky objevily. Dominika ale zatím nic nepotvrdila.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články