Dominika Gottová si opět postěžovala. Za všechny problémy může její příjmení

od Lída Kropáčková
2 minuty čtení
Dominika Gottová
Zdroj: Nextfoto

Dcera zesnulého zlatého slavíka Dominika Gottová měla opět potřebu se svěřovat. Tentokrát došlo na její příjmení po slavném otci, které jí údajně způsobuje problémy celý život.

Dominika Gottová opět zamířila do Čech

Měsíc s měsícem se sešel, a zatímco si v květnu černá ovce rodiny Karla Gotta přijela postěžovat, že změnila antidepresiva, a váží kvůli tomu metrák, tentokrát si vzala na paškál slávu svého otce. Rovnou odhalila, že za nepříliš povedeným životem stojí její slavné příjmení, které jí ztrpčuje život už od dětství, kdy trpěla jako dcera slavného zpěváka.

Nemanželská dcera Karla Gotta žije sice ze sociálních dávek a nezapomněla se zmínit, že na tom finančně není nejlépe, ale to jí nebrání v častém cestování mezi Českem a Finskem.

Bez mediální pozornosti dlouho nevydrží

Zatímco ve Finsku žije obyčejný život nezaměstnané padesátnice, do Česka jezdí dělat „celebritu“. Vždy najde způsob, jak se zviditelnit, a někoho, kdo s ní udělá „zajímavý“ rozhovor. Když je ve Finsku, kde žije už 22 let, všem svým fanouškům totiž chybí.

Svěřila se s utrpením, které jí přineslo slavné příjmení

Tentokrát šlo tedy o slavné příjmení, které ji celým životem pronásleduje, a dokonce se nebála přitvrdit a uvést, že to, že je dcerou Karla Gotta, jí zničilo život.
Zvláštní je, že její nevlastní sestra Lucie, která má úplně stejného otce, žije obyčejným životem v Praze a běžně chodí po ulici, aniž by ji pronásledovaly davy novinářů. A chudák Dominika musí čelit pozornosti na každém kroku.

Na prahu padesátky bilancuje

Dominika se rozhodla s padesátkou za dveřmi bilancovat. A protože ve Finsku o její problémy není zájem, poctila návštěvou zase Česko.

Z rozhovoru pro Aha! vyplynulo, že nikdo neměl ani tušení, jak těžké břemeno musela Dominika celý život nosit jen proto, že měla příjmení Gottová. Sice nezdědila po otci talent ani přirozenou empatii, ale příjmení jí to vynahradilo. Divné ovšem je, že když se vdala a přirozenou cestou si mohla vzít příjmení manžela, neučinila tak. Proč asi?

Pravdou je, že občas jsou výstupy této zvláštní ženy i vtipné. Například v květnu, kdy se jako odbornice na mužskou krásu zúčastnila castingu na Muže roku. Jeden z adeptů soutěže, který pracuje u policie, se rozhodl ukázat, jaký je silák, a chtěl Gottovou vzít do náruče. Bohužel přecenil své síly, a i s metrákovou ženou skončil na podlaze.

Jak to vypadá, neustálé pendlování mezi Českem a Finskem ženu zaměstnává tak, že na procházky a návštěvy fitka nemá vůbec čas, a tak zůstalo jen u plánů.

Z atraktivní krásky se stala zatrpklá žena s nadváhou

Přitom v mládí byla Dominika hezká žena a vůbec to nevypadalo, že by jí zájem novinářů a fotografů nějak vadil. Občas se po boku svého otce objevila ve společnosti, třeba na předávání cen ankety Zlatý slavík. Mladá Dominika měla zajímavý výraz v obličeji, který vzdáleně připomínal pohled Karla Gotta. Slušely jí i blonďaté vlasy, hezký úsměv a bujný dekolt.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karel Gott | Fanpage (@kaja.gott.fanpage)

Jak je vidět, bohužel nepatří k ženám, které stárnou s grácií, a problémy s alkoholem a léky se na ní podepsaly. Její stížnost na problémy se slavným příjmením vyvolávají spíš úsměv.

Zdroj: Aha!, Instagram

Autor: Lída Kropáčková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články