Dominika Gottová se chce usmířit s nejmladšími sestrami. S jejich mámou se ale chce soudit

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Gottova Dominika
Zdroj: Profimedia

Na minulý čtvrtek připadlo smutné výročí. Karel Gott by ten den oslavil třiaosmdesáté narozeniny. Při této příležitosti se jeho nejstarší dcera rozhodla vydat veřejné prohlášení. V něm mimo jiné uvedla, že se chce opět setkat se svými nejmladšími sestrami. Jedním dechem ale dodala, že chce také napadnout výsledky dědického řízení u soudu.

Nejstarší dcera Zlatého slavíka Dominika Gottová se rozhodla využít příležitosti otcových nedožitých narozenin a veřejně vyhlásit plány, které nyní má a které se týkají rodiny jejího slavného otce.

Chce se setkat s nejmladšími sestrami

„Po dlouhém zvažování jsem se rozhodla, že se pokusím obnovit vztah s mými mladšími sestrami Charlottkou a Nellinkou. Už nejsou malinké a zcela jistě mají vlastní rozum,“ vysvětlila deníku Blesk.

To ale není všechno. Se svými malými nevlastními sestrami má ještě jiné plány. Chtěla by jim totiž svěřit údajné rodinné tajemství.

Promluvila o údajném bratrovi

„Chtěla bych jim říci, jak moc pro mě náš tatínek znamenal. Chtěla bych jim říci o tom, že mají bratra, se kterým by se mohly setkávat a udržovat kontakt,“ doplnila.

O tom, že měl Karel Gott syna hovoří Dominika už delší dobu. Podle indicií, které veřejnosti dává, by se mělo jednat o syna Gottovy múzy Alice Kovácsové, Huga.

Spor o dědictví

Vztah s nejmladšími dcerami svého zesnulého otce se Dominika snaží tedy dát do pořádku. Vztah s jeho manželkou Ivanou je však zřejmě nadobro ztracen. Problémem je mimo jiné i dědické řízení, o jehož výsledku jsme vás nedávno informovali zde.

Podle prvotních informací bylo totiž zveřejněno, že v dědickém řízení figuruje Gottova druhá nejstarší dcera Lucie. S tou se ale slavný zpěvák vyrovnal ještě před svou smrtí, stejně tak jako se svou nejstarší dcerou.

Když se Dominika dozvěděla, že Lucie bude i přes vyrovnání dědit a ona nikoliv, byla velmi rozhořčena. Jak ale nyní uvedl deník Blesk, Lucie v dědictví zřejmě zahrnuta vůbec není.

I přesto chce Dominika mnohamiliónové dědictví řešit. „Rozhodla jsem se i tak celé dědické řízení napadnout. Už jsem podepsala plnou moc pro právníky v Praze,“ vysvětlila na závěr deníku. Tak uvidíme, jak celý případ dopadne.

Zdroj: Blesk, OnlyU, Expres

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články